بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
سایت بدون فیلتر 1xbet
 پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی .

پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی

4 ماده شوینده ضروری که لازم دارید


محلول شستشوی شیرآلات
این محلول که جدیدا به بازار خط مش پیدا کرده دربردارنده موادی میباشد که شیرآلات را فارغ از تولید لکه درخشان می‌نماید.قالیشویی معتبر در مشهد در شرایطی‌که پیش از این بر تاثیر استعمال از ماده های شوینده کار کشته مانند جوهر نمک، لکه روی شیرآلات منزل ساخته شده است؛ با چندبار استعمال از این محلول می توانید، این نقص‌ را حل نمائید.

اسپری اختصاصی شیرآلات برای از فی مابین بردن جرم روی فلزات استیل بسیار موثر میباشد. به این ترتیب برای پاک کردن سینگ، گازهای استیل، هود و حتی آب‌چکان ظرفشویی نیز میتوانید از این ماده استعمال نمائید.

محلول منحصر شستشوی کاشی و سرامیک
برق پرتاب کردن کاشی و سرامیک سبب می‌گردد خزینه، توالت و آشپزخانه جلوه بیشتری پیدا نمایند. قدیم‌ترها بخش اعظمی از خانم‌های منزل‌دار از مخلوط محلول وایتکس و پودر ماشین لباسشویی برای پاک کردن کاشی و سرامیک به کارگیری می‌کردند. این در حالی میباشد که ادغام کردن این ماده شیمیایی توانا قادر است یک مخلوط فوق‌العاده خطرناک ساخت‌و‌ساز کرده و به ریه‌ها زخم برساند.

به این ترتیب برای اینکه مبتلا بیماری ریوی نشوید، قطعا از ترکیبات صحیح برای پاک کردن منزل به کار گیری نمایید و هیچ وقت دو مواد شوینده را با هم ادغام نکنید. این محلول برای برق پرت کردن و ارتقاء درخشش کاشی‌ها و سرامیک‌های منزل بسیار موثر میباشد.

پودر صابون خانگی
صابون خانگی یک مواد شوینده توانا میباشد که در پیشین بیشتر برای شستشوی تن از آن به کارگیری می شد. البته به تدریج خانم‌ها منزل‌دار متوجه شدند که‌این مواد شستشو چقدر برای نظافت کردن لکه‌های روی پارچه مطلوب میباشد. به همین ادله یک سری سالی می گردد که محصولی به اسم پودر صابون خانگی به بازار عرضه گردیده‌است.

از این جنس که هم معطر میباشد و هم کف در اختیار گرفتن گردیده داراست، بیشتر برای شستشوی جامه نوپا به کار گیری می‌گردد. با این وجود برای پاک کردن لکه‌های میراث از چربی و روغن روی دستمال‌های آشپزخانه نیز میتوانید از این پودر استعمال فرمائید. پودر صابون خانگی یک متاع ضد آلرژی میباشد و برای خانم‌هایی که پوست‌های حساسی دارا‌هستند، بسیار مطلوب هست. درضمن پس از استعمال از پودر صابون خانگی دیگر نیازی به به کار گیری از قابل انعطاف‌کننده ندارید.

پودر ماشین لباسشویی
پودر ماشین لباسشویی یکی‌از کاربردی‌ترین مواد شستشو جهت نظافت کردن منزل میباشد. از این ماده می توانید برای شستشوی جامه‌ها و حتی لکه‌بری از روی دستمال‌های آشپزخانه استعمال فرمائید. یکی کاربردهای پودر ماشین لباسشویی از فی مابین بردن بوی بد سینک ظرفشویی و اسکاچ میباشد. در‌حالتی که پس از نظافت کردن مرغ و ماهی در آشپزخانه شم کردید که سینگ، شیرآلات و اسکاچ ظرفشویی‌تان عطر گرفته، کافیست که کمی تاید را در آب گرم حل کرده و از آن برای شستشوی استعمال فرمائید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۴۵:۵۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

بهترین لکه بر شیمیایی فرش و مبل


خلال شوینده های شیمیایی، محلول های دیگری همانند هیدروژن پراکسید، محلول سرکه سپید و آب، محلول آب جوش و جوش شیرین، محلول آب و نمک، محلول آب، هیدروژن پراکسید و سدیم کربنات و محلول آب و آمونیاک می‌توانند لکه بری قابل قبولی از روی فرش و مبل داشته باشند. قالیشویی معتبر در مشهد اشخاص می‌توانند برای به کار گیری عالی از محلول های تمیز کننده از سرویس ها قالیشویی آنلاین و مشورت های کارشناسان به کارگیری نمایند و شایسته ترین لکه بر را به عمل ببرند.

استعمال از پراکسید هیدروژن
پراکسید هیدروژن یک کدام از موادی میباشد که برای نظافت کردن لکه چربی گزینه استعمال قرار می گیرد. کافی میباشد، یک قاشق غذاخوری از پراکسید هیدروژن را در یک لیتر آب گرم ادغام و با استعمال از مخلوط نتایج، لکه‌های چربی را پاک فرمایید. در نظافت کردن لکه با این نحوه می بایست سرعت کار داشته باشید و بلافاصله محل لکه را منزه نمائید تا مواد شیمیایی به فرش زخم نزند. همینطور خوب میباشد که هنگام اعمال این فعالیت از ماسک استعمال نمایید تا مواد شیمیایی را استنشاق نکنید.

آب لیمو و پراکسید هیدروژن از سایر گونه های تمیز‌کننده خانگی می‌باشند که آیتم استقبال خانم‌های منزل‌دار قرار می گیرند. این محلول اثر گذار، نقش یک وایتکس قادر را دارااست و معمولا در شکل بروز لکه فرش سپید و پر‌نور به شغل خواهد آمد. این محلول همینطور ذرات چسبیده به فرش را از دربین خواهد پیروزی؛ برای همین در صورتی پیرو شایسته ترین برند لکه بر فرش می باشید، قبل از آن رسیدگی نمائید که آیا پراکسید هیدروژن در خانه دارید یا این که نه.

مخلوط سرکه با بقیه مواد برای از در میان بردن لکه فرش
سرکه برای از فی مابین بردن لکه روی فرش یاری به‌سزایی خواهد کرد. با به کار گیری از سرکه هم می‌قدرت، لکه چربی را منزه کرد. برای این مراد اسفنج یا این که پارچه را به سرکه آغشته نمائید و بعد آن را روی لکه بکشید تا پاک خواهد شد. ممکن میباشد نیاز باشد، بعد از به کارگیری از سرکه با کف صابون خانگی نیز محل لکه را منزه نمایید تا هیچ اثری از آن باقی نماند. خواص اسیدی سرکه سبب ساز از در بین رفتن بوی نامطبوع و همینطور لکه‌های سمج می گردد.

مخلوط موءثر دیگر، آمونیاک و سرکه میباشد؛ ولی پیشنهاد می شود برای از میان بردن لکه فرش دستباف از آن به کار گیری نشود؛ به این دلیل که ممکن میباشد موجب تغییر‌و تحول رنگ فرش خواهد شد. سرکه سپید وقتی که با روغن و نمک ادغام خواهد شد برای از دربین بردن لکه شاتوت روی فرش می تواند بسیار اثر گذار باشد. از سایر منزه‌کننده‌های خانگی پودر بوراکس و سرکه میباشد که در جانبداری از فضا زیست نیز نقش خواهد داشت. این محلول به کشتن کک و سوک نیز یاری می‌نماید.

ادغام جوش شیرین با بقیه مواد برای نظافت کردن لکه از روی فرش
مخلوط یک فنجان جوش شیرین با یک فنجان پودر بوراکس و تعدادی قطره روغن، نوعی مایع لکه بر فرش توانمند خانگی برای شما خواهد تشکیل داد. بوراکس تمیزکننده‌ای میباشد که به جهت خواصی که داراست، گزینه استقبال دوست داران اطراف زیست قرار گرفته میباشد و لکه‎‌ها را به خیر از فرش می‌زداید. در عین درحال حاضر جوش شیرین هم که قابلیت و امکان متعددی در جذب عطر دارااست، طراوت را به فرش‌های شما بازخواهد گرداند.

پیش‌خیس از خاصیت سرکه برای لکه‌بری گفته بودیم، ادغام جوش شیرین و سرکه سپید نیز با ساخت و ساز دی اکسید کربن به یار و همدم مقداری ریکا اعجاز خواهد کرد. شما با به کار گیری از این محلول یا این که ادغام جوش شیرین و آب گرم می توانید یک لکه‌بر خانگی صحیح فرمائید. فقط کافی میباشد آن را در پیاله خالی ریخته و از آن تحت عنوان اسپری لکه بر فرش به کار گیری نمایید. یک مخلوط دیگر جوش شیرین و برگ عطر میباشد؛ جوش شیرین به هم پا نشاسته ذرت و پودر تالک نیز لکه فرش را به خیر نابود می‌نماید و از در بین بردن لکه فرش با جوش شیرین یک کدام از شایسته ترین لکه برها است.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۵۷:۴۴ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

2 روش براق کردن فرش بدون شستشو


درخشان کردن فرش فارغ از شستشو
طرز‌های زیادی برای نظافت کردن فرش سوای شستن وجود دارااست. البته این نحوه‌هایی که در‌پی معرفی می کنیم؛ جزء برگزیدگان‌ها و گاها تعجب آور‌ترین ترفندهای برق پرتاب کردن فرش می‌باشند. قالیشویی معتبر در مشهد

به کار گیری از فوم اصلاح
یک چاره سهل و آسان و نادر هزینه برای از دربین بردن لکه‌های فرش، به کار گیری از فوم اصلاح میباشد. یه خرده فوم اصلاح را روی فرش بریزید و بگذارید ۳۰ دقیقه بماند. آنگاه آن را با یکپارچه منزه منزه فرمائید. این محلول روی طیف وسیعی از گونه های لکه‌ها مثلا لکه‌های ناشی از روغن طعام اثر گذار میباشد و می تواند درخشندگی فرش شما‌را ارتقاء دهد.

پیش از اینکه از این ماده برای درخشان کردن فرش به کار گیری فرمایید؛ مسلما آن را روی نصیب کوچکی از فرش آزمون کرده و در صورتی‌که الیاف فرش پس از یک‌سری دقیقه بدین ماده عکس العمل نماد نداد؛ از آن به طور بزرگ به کار گیری نمائید. برخی از فرش‌ها الیاف حساسی دارا‌هستند و ممکن میباشد به مواد شیمیایی مو جود در فوم اصلاح عکس العمل نشانه داده و تغییر و تحول رنگ دهند.

سرکه و جوش شیرین
سرکه و جوش شیرین یک مخلوط فوق‌العاده برای پاک کردن فرش، درخشان کردن و از فی مابین بردن بوی بد الیاف آن میباشد. برای درخشان کردن فرش به این‌شیوه آغاز بایستی محلولی با ادغام ۱ لیتر آب و یک فنجان سرکه سپید تهیه و تنظیم نمائید. آن گاه این محلول را روی فرش اسپری کرده تا جایی که بافت آن تماما مرطوب گردد. بعد از آن بسته به بعد ها فرش، یه خرده جوش شیرین روی آن بپاشید و اذن دهید فرش یک سری ساعت در همین موقعیت بماند. آن گاه می توانید ذرات ریز جوش شیرین را با جاروبرقی از لابه‌لای الیاف آن بیرون فرمایید.

درخشان کردن فرش با جوش شیرین

یکسری نکته قابل توجه که می توانند درخشندگی فرش شمارا ارتقاء دهند
فرش اولی چیزی میباشد که حیث مهمانان را در طول ورود به منزل شما جلب می‌نماید. به این ترتیب اساسی میباشد که خلال پاک بودن، براق نیز باشد. رعایت نکاتی که در ذیل مطرح کرده‌ایم اثر متعددی روی درخشندگی و جدید ماندن فرش شما دارا هستند.

به ساخت برخی از لکه‌ها، مانند لکه جوهر و روغن و چربی تخت گاز برخورد نشانه دهید. هر چقدر قدمت این لکه‌ها روی فرش بیشتر خواهد شد؛ نظافت کردن آنان دشوارتر میگردد.
برای پاک کردن برخی از لکه‌ها نباید شتاب فرمایید. بعضی از آلودگی‌های مرطوب، بایستی آغاز کم آب گردیده و آنگاه زدوده شوند. مثلا درصورتی که قهوه روی فرش ریخته، صرفا کافیست که تا فرصت کم آب شدن فرش، از تردد بر روی آن حیطه پرهیز کنید. لکه‌های مرطوب معمولا پس از کم آب شدن خوب منزه می گردند.
پیش از شستشوی فرش، نوع الیاف آن را انتخاب فرمائید. در صورتی نمی‌دانید کالا فرش‌تان چیست؟ بایستی مقداری محتاط باشید و به مکان آب داغ از آب خنک یا این که ولرم برای درخشان کردن آن به کارگیری فرمایید. فراموش نکنید که پشم به آب گرم حساس میباشد. پس فرش پشمی را به طبع با آب سرد پاک فرمائید. در قبال مواد تصنعی یه خرده مقاوم‌خیس می باشند. ابریشم، پنبه و بقیه مواد ارگانیک نیز بایستی با تمرکز خاص و با امکانات تخصصی منزه شوند. براین اساس شستشوی این فرش‌ها را مسلما به قالیشویی بسپارید.
به ثبات رنگی فرش اعتنا فرمائید. برای تشخیص اثبات بودن رنگ الیاف کافیست که مقدار مقداری از مواد شستشو انتخابی خویش را روی فرش آغشته به آب بمالید و بگذارید تا تر بخورد. در حالتی که تغییری در رنگ الیاف مشاهده نکردید؛ می توانید برای درخشان کردن فرش از آن ماده خاص استعمال نمائید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۹:۴۲:۳۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

بهترین مواد شوینده برای شستشوی فرش


اینکه بدانید از کدام ماده های شوینده برای شستشوی فرش بایستی به کار گیری فرمایید میتواند به شدت روی قدمت موءثر آن تاثیرگذار باشد. قالیشویی معتبر در مشهد درین نوشته‌ی علمی از وبلاگ قالیشویی عابدینی به تشریح خصوصیت‌های یک شوینده عالی، درین مسیر به شما امداد کرده‌ایم.

یکی‌از مهمترین اصولی که بایستی در طی شستشوی فرش به آن دقت فرمایید؛ تعیین شایسته ترین مواد شستشوی قالی میباشد. ولی چرا به کار گیری از شایسته ترین محلول برای شستن فرش تا این حد مداقه داراست و قادر‌ترین محلول‌ها برای پاک کردن فرش کدامند؟ برای اخذ جواب این سوالهای و داده ها اثرگذار دیگر درباره ی مواد شستشو برای شستشوی فرش با ما تا انتهای این نوشته ی علمی یاور باشید.

شایسته ترین ماده شوینده برای شستشوی فرش کدامند؟
اکنون شوینده‌های صنعتی زیادی در بازار وجود دارااست که به عناوینی مانند مواد شستشو فرش دستباف یا این که شایسته ترین محلول خانگی شستشوی فرش فروخته می گردند. ولی جذاب میباشد بدانید که تعیین ماده های شوینده برای شستشوی فرش می بایست سوای تبلیغات اغوا کننده صورت بپذیرد. در واقع اکثری از قالیشویی‌ها با تاکید بر همین مسئله و با توکل بر سال‌ها تجارب در استعمال از ماده شوینده گوناگون میباشد که مدام در گزینش شایسته ترین و معدود زیان مواد برای شستشوی فرش‌های مشتریان چیره میباشند.

 

متخصصان این مرکز ها معتقدند که یک شوینده مطلوب بایستی دارنده خصوصیت‌های ذیل باشد:

فارغ از اینکه آسیبی به بافت فرش بزند؛ اقتدار کافی برای تمیز کردن اشکال لکه‌ها را داشته باشد.
دربردارنده بو خوشبویی باشد که پس از شستشو تاثیر آن تا مدتی روی الیاف بماند.
به کارگیری مکرر از آن موجب پوسیدگی و فساد قالی نشود.
امکان قابل انعطاف‌کنندگی داشته باشد و بتواند انرژی الکتریسیته‌ای که بر تاثیر سایش برس‌های دستگاه شستشو بر روی قالی ساخت گردیده را از الیاف فرش بیرون نماید.
قابل به کارگیری در کنار دستگاه‌های توسعه یافته‌ای که در قالیشویی‌ها برای شستشو به کارگیری می شوند باشد.
بتوان از آن هم برای شستشوی مکانیزه و هم برای شیوه‌های سنتی به کار گرفت.
شوینده‌های مایع به جهت اینکه امکان حل شدن در مایعاتی مانند آب را دارا‌هستند عالی از شوینده‌های پودری می‌باشند.
ماده های شوینده برای شستشوی فرش بایستی خنثی باشند. یعنی PH آن‌ها خیر اسیدی باشد و خیر قلیایی.
در عین اقتصادی بودن، کف قابل قبولی ساخت و ساز نماید.
آبکشی آن آسوده باشد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۳۴:۰۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

چرا زمستان بهترین زمان شستشوی فرش و مبل شویی است؟

شایسته ترین فرصت شستشوی فرش و مبل شویی
هم سال نو میلادی و هم عید باستانی در فصل‌زمستان واقع گردیده‌اند و همین قضیه منجر میشود که اکثر عموم دنیا ناچار باشند در فصل‌زمستان منزل تکانی نمایند. قالیشویی معتبر در مشهد اما متاسفانه یک اطمینان اشتباه در دولت ها وجود داراست و آن این میباشد که فصل زمستان فصل نیکی برای مبل شویی و شستشوی فرش وجود ندارد.
این در حالی میباشد که فصل‌زمستان در واقعیت یک کدام از شایسته ترین زمان ها سال برای نظافت کردن فرش میباشد. ولی چرا بیشتر متخصصان این فصل سال را برای ایفا شغل های منزل و به خصوص پاک کردن مبل و فرش مطلوب می دانند؟ با ما یار و همدم گردید تا از دلایل آن ها آگاه گردید.
مهم‌ترین فواید شستشوی فرش و مبل شویی در فصل‌زمستان
همانگونه که اشاره شد برخلاف اعتقادوباور مردم فصل‌زمستان شایسته ترین مجال شستشوی فرش و مبل شویی میباشد، برای این داعیه دلایلی وجود دارااست که در پی به مهمترین آنان اشاره کرده ایم:

پرهیز از زخم‌دیدن بافت فرش
در بیشتر شهرهای سردسیر دنیا، از نمک برای خودداری از لیزخوردن اشخاص و ماشین‌ها در معابر به کارگیری می‌گردد. بدین ترتیب طبیعی میباشد که در طی ماه‌های سرد، این نمک وارد منزل ما گردیده و روی فرش‌ها جا کم آب نماید.

قرار به چنگ آوردن در معرض منیزیم و کلرید کلسیم قادر است فرش را حاد نماید. از طرفی نمکی که روی معابر و در جاده‌ها می‌ریزند، تاثیر قلیایی متعددی داراست و اثر عمیقی روی فرش میگذارد.

به این ترتیب برای خلاص شدن از شر نمک، خلال جارو کشیدن بایستی مبل‌ها و فرش‌ها را هر یکسری هفته یک توشه با محلول سرکه و آب بشویید.

صرف فرصت بیشتر در منزل
بیشتر روزهای فصل زمستان به جهت سوز‌و‌سرما و مسدود شدن راه و روش‌ها، اعضای خانواده در کنار هم می باشند. براین اساس شما تحت عنوان خانم منزل بایستی جای باکیفیتی را برای اعضاوجوارح مهیا فرمائید.

از طرفی در‌این فصل بیشتر مایعاتی مانند قهوه، دمنوش و سوپ به کار گیری می‌گردد. پس احتمال آلوده و کثیف شدن فرش‌ها نیز بالا می‌رود. ماندن در منزل موجب می گردد که شما زیاد از مبلمان و فرش‌ها به کارگیری کرده و نیاز به پاک کردن را بیشتر شم نمائید.

 


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۲۱:۱۴ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

درباره کاربرد موکت بیشتر بدانیم

کاربرد موکت تحت عنوان کفپوش
به صورت سنتی، مورد‌ای که در منزل‌ها بسیار دوست داستنی میباشد فرش کردن حد فاصل دربین دیوارها میباشد. قالیشویی معتبر در مشهد در پیاده سازی های امروزی برای اینکه رویه رفتن در مسافت فی مابین دیوارها ریلکس باشد به خصوص برای عده ای که در خانه فرزند خردسال دارا هستند، از کفپوش های چوبی یا این که سرامیکی به کار گیری میشود. ولی موکت همواره هم امنیت بیشتری برای کودک ها دارا هستند و هم ارزش کمتری داراست.

امروزه، به مکان به کارگیری از فرش که به آسانی می تواند آلوده و کثیف گردد و تمیزکاری و شستشوی فرش کاری دشوار میباشد، بخش اعظمی از صاحبخانه‌ها و طراحان دکورا سیون ترجیح می دهند از موکت به کار گیری نمایند.

موکت معمولا در قطعات مربع صورت (نزدیک به ۱۶ اینچ تا ۲۴ اینچ مربع) می باشند که میتواند به راحتی و سوای نیاز به نصاب ماهر در سطح های متعدد نصب شوند.

موکت در طیف بزرگ‌ای از رنگ‌ها، مدل‌ها و مواد ساخت و ساز میشود. با به کارگیری از رنگ‌های متفاوت و طرح های مختلفی که دارا‌هستند، میتوانید جلوه متنوعی به کف منزل خویش بدهید و هر اتاق را به رنگ متفاوتی تزئین نمایید.

شیوه های نصب موکت
تعدادی طریق متفاوت برای نصب موکت وجود داراست. بعضا از آن ها چسبان می باشند و میتوانند به آسانی با جداکردن ورقه پشتی و قرار دادن آنان در جایی که می خواهید نصب شوند.

بعضی دیگر نیاز به نگهدارنده‌هایی دو طرفه در پشت موکت پیش از قرار دادن بر روی کف دارا هستند. همینطور میتوانند با چسب نصب شوند و در بعضی از مواقع نیاز به هیچ سیرتکامل نگهدارنده‌ای نخواهند داشت و تنها بر روی کف نصب میشوند.

طبق لحاظ کارشناسان شایسته ترین قالیشویی طهران “قالیشویی عابدینی” یکی‌از مهم ترین و سهل وآسان‌ترین طرز‌ها استعمال از نوار محافظ میباشد. این موکت‌ها به یکدیگر و خیر به کف، متصل می شوند به نحوی که میتوانید از آن‌ها فارغ از زخم رساندن به کف منزل‌تان استعمال نمایید.

موکت ها معمولا در رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت و همینطور از مواد قابل بازیافت و تجدیدپذیر ساخته می گردند.

بیشتر بدانید : ” راهنمای شستن موکت در خانه “

مزایای کاربرد موکت
اصلی ترین مزیتی که به کارگیری از موکت نسبت به فرش دارااست، این میباشد که هر مورد از موکت‌ها در شکل آلوده و لکه دار شدن میتوانند به طور مستقل از سطح غیروابسته شوند.
برخلاف فرش‌های گرانقدر که در شکل لکه دار شدن، شستشوی آنان ایراد میباشد، یک موکت را میتوانید با گذراندن وقت بسیار نادر از زمین غیر وابسته کرده و بشویید و یا این که ردوبدل نمایید.
از دیگر مزایای موکت می شود به این موردها اشاره نمود که نوعی عایق صوتی میباشد و بازدارنده از منعکس شدن صدا می‌شود. به جهت سطح نرمی که داراست، برای اتاق بچه مطلوب میباشد.
از هدر رفتن انرژی گرمایی کف دوری می نماید. شستن و جارو برقی کشیدن آنان سهل وآسان میباشد. در شکل لکه شدن به راحتی با به کارگیری از شامپو فرش قابل منزه شدن میباشد.
استعمال از موکت در فضاهای اداری نیز جلوه خاصی به دور و بر می‌دهد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۱۲:۴۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

دارکشی فرش دستبافت

حتما میدانید که با تمرکز در تعیین مواد نخستین کیفیت عالی، فرایند بافت، چله‌کشی، شیرازه‌دوزی و کارهایی از این قبیل در مراحل ساخت فرش دستباف، می‌قدرت در ساختار و زیبایی ظاهری آن اثر مستقیمی گذاشت. قالیشویی معتبر در مشهد هنگامی که پروسه بافت فرش آحاد می شود، شغل های زیادی اعمال می گیرد که یک کدام از مهمترین آن ها دارکشی میباشد.

در‌صورتی‌که مدتی از فرش دستباف به کار گیری کردید و متوجه شدید تقارن و زیبایی اول را ندارد، عالی میباشد دارکشی آن را اجرا دهید. پیرو این مقاله همت کرده‌ایم تا در امر طریق‌های دارکشی فرش دستباف داده ها مفیدی در چنگ شما در اختیار بگذاریم. پس تا آخر یار و همدم ما باشید.

معرفی شیوه‌های دارکشی فرش دستباف
شیوه‌های دارکشی فرش متعدد میباشند و هرمورد فرایند خاص خویش را دارا‌هستند. در تحت، رایج‌ترین شیوه‌ها را معرفی کرده‌ایم:

دارکشی به طرز لولایی
نحوه لولایی به طبع یکی کهن‌ترین نحوه‌های دارکشی فرش میباشد. این نحوه معمولا در کارخانه‌ها و قالیشویی‌های سنتی جاری ساختن می شود. دستگاه لازم برای دارکشی لولایی، مشتمل بر دو الوار اثبات و متحرک میباشد.

فرش‌هایی که ظواهر خوشگل و تقارن خویش را از دست داده‌اند روی این الوارها میخکوب میگردند و ذیل کشش قرار می گیرند. این فعالیت سبب ساز می شود تا فرش دستباف به هیبت مهم خویش بازگردد.

دارکشی به شیوه قلاب‌کش
شیوه قلاب‌کش هم مانند لولایی، یکی طرز‌های سنتی دارکشی فرش دستباف به شمار می‌رود. هنگامی که متخصص فرش واحد سنجش کجی را سنجید، مورد نیاز میباشد سرچله‌های فرش مجموعه گروه شوند.
درین مرحله دارکشی قادر است به دو نحوه متفاوت صورت پذیرد:

سرچله‌های گروه‌ای زوج و شخص را با پیش بینی طول یکسان به یکدیگر گره می زنند و یک میلگرد فلزی (سیخو) را از فی مابین آن ها رد می‌نمایند.
سرچله‌های مجموعه‌ای را یکی از فی مابین روی خواب فرش قرار میدهند و با قرار دادن یک میلگرد فلزی (سیخو) میان آنان، دارکشی فرش دستباف را اجرا میدهند.
دارکشی به طریق پرسی
در مقایسه با طریق‌های قلاب‎‌کش و لولایی، دارکشی فرش دستباف به طریق پرسی جدیدتر و امروزی‌خیس میباشد. برای این‌که فرش با این نحوه به صورت نخستین برگردد، نیاز به دستگاه‌های منحصر به فرد تک تک فلزی میباشد که طول آن با اعتنا به ارتفاع فرش و فرد اپراتور قابل تغییر و تحول خواهد بود.

فرایند اعمال دارکشی پرسی به تفصیل تحت میباشد:

فرش درون دستگاه قرار می گیرد.
بسته به معیار کجی، نیروی کششی به آن ایفا میگردد.
فرش یک سری روزی ذیل کشش در دستگاه باقی میماند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۳۴:۰۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

رد شدن فرش بعد از شستشو، یعنی کاریه که شده؟


انگیزه رنگ زرد شدن فرش پس از شستشو چیست؟
برای آنکه از صورت دادن اینگونه اتفاقی پرهیز نمایید بایستی بدانید که انگیزه زرد رنگ شدن فرش بعداز شستن چیست؟ قالیشویی معتبر در مشهد یک کدام از مهمترین انگیزه های این زمینه به کار گیری از شوینده های نامناسب میباشد. شوینده هایی که خواص اسیدی متعددی دارا‌هستند به خصوص برای فرش هایی با نازکی بیشتر مطلوب نیستند و سبب از میان رفتن بافت فرش و درپی آن سبب ساز زرد رنگ شدن فرش میشود.

یکی از دیگر از دلایل زرد رنگ شدن فرش آن میباشد که اشخاص فرش خویش را پیش از شستشو جارو نمیکنند. این شغل سبب ساز میگردد که گرد و غبار در میان بافت فرش باقی بماند و پس از شستشوی فرش در گیر تیرگی و زردی خواهد شد.

مقاله مرتبط: شستشوی فرش، خودم بشورم یا این که ببرم قالیشویی؟


برای پرهیز از زردی فرش بعداز شستشو چه‌شغل کنیم؟
پیشنهاد ما این میباشد که پس از شستشوی فرش، آب آن را کاملا بیرون کرده و در جایی قرار دهید تا نم مانده اش هم به گذر زمان از دربین برود. استدلال این شغل هم آن میباشد که آب مو جود در فرش به گذر زمان مجال سبب زرد رنگ شدن فرش و تیرگی آن می گردد. به همین استدلال هم پیشنهاد می شود که قطعا همه آب جان دار در فرش را پس از شستشو بیرون فرمایید. می قدرت بیان کرد که‌این گزینه، وسیع ترین انگیزه زردرنگ شدن فرش بعداز شستشو میباشد.

اعتنا فرمایید که حتی در حالتی‌که آب فرش را به امداد پارو به خیر بگیرید، بایستی حواستان به ریشه‌های فرش هم باشد. وسیع ترین انگیزه زرد رنگ شدن ریشه های فرش بعداز شستشوی آن بی توجهی درین مرحله از فعالیت میباشد.

مقاله مرتبط: گونه های کاور ریشه فرش: ریشه های فرش را پاک و خوشگل نگه دارید


از در بین بردن زردی فرش
برای آنکه زردی فرش پس از شستشو را از در بین ببرید بایستی مشاهده کنید که ترازو این زردی تا چه حدی میباشد. در شرایطی‌که زیاد باشد می بایست آن را به دست یک قالیشویی با تجربه و کارشناس بسپارید و در‌حالتی که هم خفیف میباشد خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و دست به عمل گردید.


برای از دربین بردن زردی فرش در منزل بایستی به سراغ مواد شستشو با خواص اسیدی زیر بروید. شوینده را باطن آب گرم ترکیب نمائید. بایستی بدین نکته اشاره نمود که آب سرد هیچ کمکی به شستشوی فرش نخواهد کرد و آب داغ هم سبب از میان رفتن بافت فرش و زخم رساندن به آن میگردد. به همین ادله آب گرم شایسته ترین گزینش میباشد. هم اکنون با امداد یک ابر و یا این که اسفنجی که به ادغام آب و ماده های شوینده می زنید به آرامی بر روی ریشه های رنگ زرد گردیده فرش بزنید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۱:۳۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

تأثیر شستشوی منظم فرش در افزایش عمر آن

فرش‌ها زینت‌قسمت هر منزل‌ای میباشند و کمتر منزل اهل ایران را میتوانیم سوای وجود فرش‌ها متصور شویم. اتاق نشیمن، اتاق خواب، ذیل میز ناهارخوری و هر مکان دیگر منزل فرش‌ها حضور دارا هستند. قالیشویی معتبر در مشهد در واقع فرش، پرکاربرد‌ترین وسیله هر منزلی میباشد، چون دایم در درحال حاضر منش رفتن و نشستن روی آن ها هستیم و وسایل سنگینی مانند مبلمان را روی آن‌ّها قرار میدهیم. به این ترتیب اساسی میباشد که در مراقبت و مراقبت از آنها سختکوش باشیم تا بتوانند سالیان سال پایین پای ما بدرخشند.

گاهی ممکن میباشد هنگام میل کردن یک فنجان قهوه، دست شما بلرزد و آن روی فرش بریزد. یا این که آنکه فرزند دلبند شما با دست‌هایی آغشته به طعام چهاردست و پا روی فرش برود و منجر آلوده و کثیف شدن آن گردد. به‌این‌ها بایستی گرد و غباری که با رویه رفتن لای تار و پود فرش شما رخنه می‌نماید هم اضافه کنیم. کلیه این‌ها سبب می شوند فرش شما به گذر زمان مجال تغییر و تحول رنگ داده و دیگر آن طراوت مستمر را نداشته باشد. شما با یک حفظ اصولی میتوانید جلوی این رخداد را بگیرید و سبب ساز ارتقاء قدمت فرش خویش گردید.
چه‌گونه قدمت فرش را ارتقا دهیم
یکی‌از بی آلایش‌ترین و ولی مهم ترین راه و روش‌کارهایی که برای ارتقاء قدمت فرش به شما سفارش می کنیم، شستشوی منظم فرش میباشد. در واقع این نادرست بزرگی میباشد که در انتظار بمانیم فرش ما آلوده گردد و آن‌گاه آن را بشوییم. هر هنگامی که لکه‌ای روی فرش ظواهر شد بلافاصلهً می بایست برای برطرف کردن آن مبادرت کرد. در صورتیکه لکه به یاد ماندنی باشد، از دربین رفتن آن دشوار‌خیس میگردد. در ضمنً سفارش می گردد در فصل‌های فصل بهار، فصل‌تابستان و فصل پاییز که فرایند کم آب شدن فرش مشقت بار وجود ندارد، دستکم یک سکو فرش خویش را بشویید. درضمنً پیشنهاد میکنیم هیچ وقت از روشنایی بدون واسطه خورشید برای کم آب شدن فرش خویش به کار گیری نکنید، چون قادر است باعث به رنگ پریدگی فرش شما خواهد شد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۱۰:۰۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

مواد مصرفی قالیشویی در مشهد


از مهمترین نکاتی که در ارتباط با شستشوی فرش در قالیشویی در مشهد بایستی بدانید، این میباشد که از چه موادی در شستشو

فرش به کارگیری میکنند و آیا بدین مواد به فرش شما جراحت می‌زند یا خیر قالیشویی معتبر در مشهد


مواد مصرفی شایسته ترین قالیشویی در مشهد:

 

موادهای شوینده قالی بسته به نوع فرش و چگونگی سرویس ها قالیشویی مختلف میباشد مانند سدیم، کلر، آب ژاول، پودر

رختشویی ومواد لکه بر و نانو.

تعیین نوع ماده شوینده و مواد مصرفی نقش متعددی در معیار چربی زدایی و درخشندگی و زخم نرسیدن به فرش داراست.

جهت رنگبری از روی فرش از کاهنده بسیار حاذق به عنوان هیدروسولفیت سدیم به کار گیری می شود.

بهره سوز آور نیز روی الیافی مانند پنبه، پشم و ابریشم بسیار کارآمد میباشد

برای دریافت کردن زردی ریشه های فرش و سپید کردن آنها معمولاً هیپوکلریت سدیم (کلر) به کار گیری می‌گردد

قرار دادن فرش ها در کلسیم هیپوکلریت نیز اقدامی برای جلای بیشتر آن به حساب میآید

شایسته ترین قالیشویی در مشهد و امروزی و مکانیزه ی مدرن تحلیل نوع فرش و گزینش شایسته ترین ماده شوینده منحصربه‌فرد آن قالی را در

هدف ها خویش قرار میدهند.

 

مواد مصرفی و شوینده های قالیشویی در مشهد:

مواد مصرفی و شوینده هایی که در قالیشویی ها به عمل میرود بستگی به مکانیزه و بروز بودن قالیشویی و یا این که سنتی بودن آن

دارااست.

شستشو با آب و پودر لباسشویی نیز یک طریق سنتی میباشد که قابلیت تولید زردآب را مهیا می نماید که ادله آن باقی ماندن آب پلشت و

شستشوی ناکافی میباشد. از این رو استعمال از آب ژاول و کلر (مایع آب ژاور) فقط آیتم جهت سپید کردن ریشه های فرش

میباشد.

و البته شامپو تگزاپن آلمان شایسته ترین مورد در گزینش ماده شوینده قالی میباشد که صرفا به وسیله قالیشویی مکانیزه در مشهد به شغل

گرفته میگردد..

به کارگیری از مواد ثبت کننده و مواد نانو نیز از سرویس ها یک قالیشویی در مشهد و یک قالیشویی دارای اعتبار در مشهد جهت ضمانت

تندرست قالی است.

از آنجایی که قالیشویی عالی در مشهد قالیشویی غرب مشهد یک قالیشویی آحاد خود کار و مکانیزه در مشهد میباشد

جهت زدودن لکه ها و نظافت کردن و روشن کردن فرش از تگزاپن به کار گیری می نماید. با بکارگیری شامپو تگزاپن آلمان فارغ از نیاز به

دما دهی و با اضافه کردن مواد دیگر بسته به فرمولاسیون می‌قدرت به مناسب ترین فیض رسید و با یک توشه تجربیات مشتری دائمی

شایسته ترین قالیشویی مشهد

ما با بسط صنعت قالیشویی از مواد پودری و آب ژاول صرفا در شکل نیاز سود میبریم و استعمال از سدیم کلر هم فقط برای

زدن به ریشه های قالی به کارگیری می کنیم.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۴۰:۵۴ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)