بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
سایت بدون فیلتر 1xbet
 پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی .

پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی

عدم گرد وغبار گیری قبل از شستشوی فرش

یک کدام از مهمترین کارهایی که پیش از شستن فرش‌ها  قالیشویی معتبر در مشهد می بایست اعمال اعطا کرد گرد وغبارگیری مطلوب میباشد. در صورتیکه گردوغبار جانور بر روی فرش‌ها منزه نشوند ممکن میباشد به منافذ و الیاف‌های فرش نفوذ نمایند و در در حالتی‌که عملیات شستشو به‌خیر اجرا نشود ممکن میباشد در غایت منجر کدر شدن و تغییر و تحول رنگ فرش خواهد شد. غبارگیری فرش‌ها قادر است بوسیله جاروبرقی‌های خانگی یا این که صنعتی صورت بپذیرد. معمولاً هنگامی که فرش‌ها بوسیله قالیشویی طهران شسته میگردند این دیگر ایراد کدر شدن را نخواهند داشت به این دلیل که به وسیله جاروبرقی‌های پرقدرت گردگیری می شوند.

خیساندن اشتباه فرش
یک کدام از دیگر از دلایل اساسی کدر شدن فرش‌ها روش نامناسب خیساندن آن میباشد. هرکدام از فرش‌ها از مواد و الیاف منحصربه‌شخصی ایجاد می شوند و ما یحتاج میباشد که برای نظافت کردن آن از آبی‌رنگ با دماهای ویژه‌ای استعمال شود. برای خیساندن فرش‌ها موردنیاز میباشد که آب با دمای ملایم مصرف شود چرا‌که آب داغ یا این که آب سرد نمی‌تواند عملکرد قابل قبولی داشته باشد. همینطور فرش‌ها نباید برای مدتی زمان بر خیسانده شوند و بایستی فورا شسته شوند.

استعمال از شوینده‌های نامناسب
شوینده‌های نامناسب و شیمیایی می توانند یک کدام از مهم‌ترین دلایل کدر شدن قالی و فرش‌ها باشند. شوینده‌های شیمیایی هر مورد دارنده خاصیت اسیدی و قلیایی متفاوتی می‌باشند و می توانند به بافت و رنگ فرش‌ها جراحت وارد نمایند. پیش از مبادرت به شستشوی فرش موردنیاز میباشد که داده ها دقیقی از بافت و الیاف آن وجود داشته باشد و از شوینده‌های خنثی برای نظافت کردن آن‌ها استعمال شود


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۲:۰۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

خیساندن نادرست فرش

یکی‌از دیگر از دلایل اساسی کدر شدن فرش‌ها طرز نامناسب خیساندن آن میباشد. قالیشویی معتبر در مشهد هر مورد از فرش‌ها از مواد و الیاف منحصربه‌شخصی ساخت‌و‌ساز می گردند و ما یحتاج میباشد که برای پاک کردن آن از آبی‌رنگ با دماهای ویژه‌ای استعمال شود. برای خیساندن فرش‌ها مایحتاج میباشد که آب با دمای ملایم استعمال شود به این دلیل‌که آب داغ یا این که آب سرد نمی‌تواند سعی قابل قبولی داشته باشد. همینطور فرش‌ها نباید برای مدتی وقتگیر خیسانده شوند و بایستی فورا شسته شوند.

استعمال از شوینده‌های نامناسب
شوینده‌های نامناسب و شیمیایی می توانند یکی‌از اساسی‌ترین دلایل کدر شدن قالی و فرش‌ها باشند. شوینده‌های شیمیایی هریک دارنده خاصیت اسیدی و قلیایی متفاوتی می‌باشند و میتوانند به بافت و رنگ فرش‌ها زخم وارد نمایند. پیش از مبادرت به شستشوی فرش ما یحتاج میباشد که داده ها دقیقی از بافت و الیاف آن وجود داشته باشد و از شوینده‌های خنثی برای پاک کردن آن‌ها مصرف شود

آبکشی ناقص فرش
وقتی که اشخاص مبادرت به شستشوی فرش می‌نمایند می بایست مسلماً اعتنا داشته باشند که آبکشی مطلوب به اندازه گردگیری و شستشوی اساسی مداقه دارااست. باقی ماندن آب در بافت‌های فرش و بعد کم آب شدن آن می تواند سبب ساز تغییر‌و تحول رنگ فرش گردد. فرش‌های دستبافت به جهت داشتن الیاف طبیعی خویش بیشتر در معرض تغییر‌و تحول رنگ ناشی از عدم آبکشی مطلوب می باشند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۰۰:۰۲ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

راهنمای قدم به قدم شستشوی پرده در خانه

برای ایفا یک شستشوی اصولی و استاندارد، قالیشویی معتبر در مشهد رعایت روند پایین از مداقه متعددی شامل است:

پیش از گشودن پرده از روی میله، مسلما به واحد سنجش چین آن توجه نمایید. چنانچه نمی‌توانید مسافت چین‌ها را تشخیص دهید؛ پهنا پرده را با متر اندازه‌گیری نمائید تا بتوانید بعداز شستشوی آن را به شرایط اول گشوده گردانید.
مطلقا سرب ذیل پرده و آحاد گیره‌های آن را پیش از شستشو گشوده نمایید.
در شرایطی که از پرده‌های پلیسه‌دار به کارگیری می کنید؛ برای اعتقاد و باور از شستشوی بدون نقص نصیب‌های تحت چین، عالی میباشد چین‌ها را گشوده کرده و نوار پرده را به موقعیت نخستین بازگردانید.
پیش از آغاز روند شستشوی پرده، گرد و غبار روی پارچه را با جاروبرقی بگیرید یا این که پرده را حرکت دهید. برای جاروکشیدن شایسته ترین طرز این میباشد که پرده را روی تخت گشوده نمائید و با محرمانه خرد جاروبرقی، آن را گردگیری فرمایید.
فراموش نکنید که ماشین لباسشویی را بیش تر از حد مالامال نکنید. اکثر پارچه‌ها در شکل تر شدن هنگفت ‌خیس می گردند.
برای شستن پردهای توری با دست هیچ وقت پارچه را مالش ندهید و چنگ نزنید. کافیست که یک لگن کف صحیح کرده و پرده را درون لگن بچرخانید.
تلاش فرمائید پرده را بعداز شستشو روی دو طنابی که به طور برابر و با مسافت زیاد نصب گردیده‌اند کم آب فرمایید تا سطح ها مرطوب پارچه با هم تماس نداشته باشند. خلال اینکه هیچ وقت اذن ندهید که پرده زیاد روی طناب بماند. در غیر شکل ممکن میباشد لک گردد.
پس از بیرون شدن آب اضافه پارچه و در حالی که هنوز مرطوب میباشد؛ آن را از نصیب پشت اتو نمائید. در صورتی پارچه بدون نقص کم آب گردیده‌است؛ مجدد مجموع پرده را مرطوب فرمائید تا به صدق اتو خواهد شد.
درزهای روی پرده که عموما به جهت چین‌خوردگی ساخت‌و‌ساز گردیده‌اند را به آرامی بکشید تا از چروکیدگی خودداری گردد. آن‌گاه آن را روی یک سطح تمیزی مانند تخت پهن کرده و اتوکشی فرمایید.
هنگامی پرده تماما کم آب و اتو شد؛ قلاب‌ها و گیره‌ها را مجددا متصل کرده و نوارپرده را به اندازه پهنا گذشته پرده توده نمائید.
در صورتی اتوکشی روی سطح صاف برای‌تان قابلیت و امکان‌پذیر وجود ندارد؛ میتوانید پس از معلق کردن پرده مرطوب از بخارشوی دستی یا این که اتوهای ایستاده (بخارگر) برای صاف کردن چروک‌ها به کار گیری فرمائید.
پاک کردن دیوار و پنجره‌ها را پیش از معلق کردن پرده فراموش نکنید. از آنجایی که معمولا اکثر خانم‌ها از طریق دوم برای اتوکشی به کار گیری می‌نمایند و لاجرم بدون چاره میباشند که پرده را مرطوب معلق نمایند؛ وجود حتی ذره‌ای گرد و خاک روی پنجره و دیوارهای کناری موجب می شود که پارچه پرده با‌گاز آلوده خواهد شد. برای پاک کردن این قسمت‌ها میتوانید از یک اسفنج آغشته به محلول مایع شوینده و آب استعمال فرمائید.
برای اینکه پرده در طی نصب به زمین مالیده نشود و مجددا کثیفی را به خویش جذب نکند؛ مسلما در حین نصب بایستی یک نفر ذیل نردبان بایستد و از مالیده شدن پرده به زمین پرهیز نماید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۱۵:۳۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شستشوی فرش را در سال چند مرتبه انجام دهیم

فرش ها لوازمی می باشند که در فضاها و جای هایی قرار میگیرند که به شدت قالیشویی معتبر در مشهد در معرض آلودگی و کثیفی جای دارد. شستشوی فرش از دیرباز گرفتاری اشخاص محسوب میشود و نحوه های گوناگونی برای اجرا آن وجود دارااست. شستشوی فرش هم در خانه و هم در قالیشویی طهران شکل می پذیرد. بدین مراد خوب میباشد شایسته ترین قالیشویی طهران را تعیین کرده و از متخصصین و پرسنل حرفه ای آن یاری بگیرید. ما در‌این نوشته‌ی علمی نکات و مواقعی در مورد شستشوی فرش در چنگ شما قرار میدهیم تا شما عزیزان با بازرسی این نوشته‌ی علمی و استخراج دانایی و اگاهی بیشتر عملکردی عالی و پیروز خیس را تجارب فرمائید. پس تا انتهای این نوشته ی علمی با ما همدم باشید.

آیا شستشوی بیش تر از حد فرش ضرر و زیان دارااست؟
برخی از اشخاص بر این یقین می‌باشند که شستشوی فرش به خیل عظیم باعث از در بین رفتن بافت و الیاف فرش می گردد. البته بایستی بدانید که شستشوی فرش خیر صرفا سبب ساز زخم به فرش نمی‌شود بلکه قدمت آن را زمان بر خیس و فراتر میبرد. ولی بایستی بدانید که‌این شغل را با به کارگیری از ماده های شوینده مرغوب و به روشی صحیح اجرا دهید. ولی شستشوی فرش آن هم بیشتراز حد صحیح وجود ندارد و خوب میباشد هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یک توشه فرش خویش را بشویید. این مجال برای شستشوی فرش به طور معمول میباشد البته درصورتی که فرش شما در محیطی جای‌دارد که به شدت در معرض آلودگی میباشد به شستشوی بیشتری احتیاج دارااست.

تفاوت شستشوی فرشهای ماشینی و دستباف
فرش های ماشینی و دستباف با اعتنا به نوع الیاف و بافتی که دارا هستند شیوه های شستشوی متفاوتی نیز دارا‌هستند. برای مثال برای شستشوی فرش ماشینی و از دربین بردن لکه ها از روی این فرش می‌توانید از آب سرد به کارگیری فرمائید. به‌این شکل که توسط اسفنجی که با آب سرد تر گردیده، لکه را تر می‌کنید. آن گاه محلول شامپو فرش و آب را با استعمال از یکدست پاک و سپید بر روی لکه می مالید. قبل از به کارگیری این محلول بر آحاد فرش خوب میباشد آن را بر روی تکه ای از فرش آزمایش فرمائید و بعداز اعتقاد از عدم رنگ دهی از آن برای کلیه نقاط فرش به کار گیری فرمایید. برای شستشوی فرش دستباف و از در میان بردن لکه از روی آن نیز میتوانید از ترکیب یک قاشق شامپو فرش و یک فنجان آب به کار گیری فرمایید. شیوه شستشوی فرش دستباف همچون شستشوی فرش ماشینی میباشد با این تفاوت که ممکن میباشد به کار گیری از ماده های شوینده شیمیایی به بافت و رنگ فرش دستباف زخم وارد نماید


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۳۲:۴۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

فرآیند پنج مرحله‌ای شستشوی مکانیزه فرش

در پایین مراحلی را که برای باور قالیشویی معتبر در مشهد از اینکه فرش خانه شما چه طور مجدد احیا می شود آورده‌ایم.

مرحله ۱: آغاز فرش در درون دستگاه غبارگیری قرار داده می‌گردد. جایی که آحاد گرد و غبار فرو رفته در الیاف آن از در میان می‌رود. این مرحله، کم آب میباشد و فارغ از دخالتِ آب اجرا میگیرد.

مرحله ۲: مرحله آینده در روند شستشوی مکانیزه فرش، تست الیاف برای ثبات رنگ میباشد. تکنسین‌های ماهر میخواهند از رنگ‌های فرش شما مراقبت نمایند و از ادغام شدن طرح‌ها و رنگ‌ها با یکدیگر دوری نمایند. در‌این مرحله، تکنسین فرش درصورتی که که محصولِ الیاف فرش تصمیم به ادغام رنگ‌ها داشته باشد، مسدودکننده‌ها را اضافه می‌نماید. این فعالیت سبب ساز می گردد هنگام شستشو در دستگاه، رنگ‌ها با هم مخلوط نشوند.

مرحله ۳: هر سیرتکامل لک و لکه با دست منزه می شود.

مرحله ۴: آن گاه فرش وارد دستگاه گرمابه می گردد و در آب و صابون خانگی تر میگردد. درین مرحله الیاف فرش به آرامی شسته می شود، آن گاه به جت واش می‌رود و از روش پیچاننده‌های پشت دستگاه بیرون میشود.

مرحله ۵: در مرحله آن گاه فرش در یک اتاق کم آب کن با دمای در دست گرفتن گردیده با تهویه مطلوب معلق می گردد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۲۸:۴۹ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شستشوی موکت

یکی راههای پوشاندن کف خانه به غیر از فرش، قالیشویی معتبر در مشهد موکت است. در قبلی آحاد کف منزل با موکت ها پوشیده می شدند البته امروزه کف منزل ها را بیشتر با سنگ، سرامیک، پارکت و… می پوشانند. البته در اتاق های خواب به خصوص اتاق های کودک ها از موکت به کارگیری می‌شود.

بدین خیال و خاطر، شستشوی موکت برای اعضای خانواده، بسیار اساسی میباشد.

از آنجایی که موکت ها در مجموع بخش های کف به عنوان مثال کناره درب ورودی، ذیل پنجره ها، مجاورت خدمات بهداشتی و… همواره در معرض آلوده و کثیف و آلوده و کثیف شدن می باشند پس در معرض خاک گرفتگی می باشند هرچند با کشیدن جارو برقی به شیوه درست می قدرت تا حدودی خاک آن را گرفت اما برای پاکیزگی بایستی، موکت ها شسته شوند.

جهت پیشنهاد شستشوی موکت، با قالیشویی افرا تماس حاصل نمایید.
پرسشی که ذهن بیشتر منزل داران را مشغول نموده است این میباشد که آیا می شود موکت های خویش را برای شستشو به قالیشویی بفرستیم یا این که نه؟

جواب پر‌نور میباشد، شستشوی موکت ها را می شود به قالیشویی های مجاز ارسال کرد تا هم میکروب ها و باکتری های آن منزه گردند و هم پاک و براق گردند.

البته این نکته را بدانیم که در دو نوع موکت داریم:

موکت های چسبیده به کف زمین موکت هایی که از زمین جداگانه می گردند
برای شستشوی موکت های چسبیده به زمین از طریق خشکشویی در محل به کارگیری میکنند مثل شستشوی فرش به سوله میرود و با مواد و شامپو مطلوب شستشو می گردد.
شستشوی موکت در محل
برای فرش های چسبیده به زمین شستشو در محل شکل می‌گیرد مانند شامپو فرش کشیدن فرش ها، موکت را نیز می اقتدار در محل شست.

ولی به طرز خانگی!

نکته حائض اهمیت در شستشوی موکت از میان بردن لکه ها در آنهاست در‌این نصیب باید نوع لکه و زمان مجال آن را در لحاظ داشته باشیم.

در‌صورتی‌که لکه تازه باشد می اقتدار با گزینش ماده شوینده مطلوب با لکه، زودتر سریعتر و با فرصت کمتر، لکه را از دربین پیروزی در حالیکه برای لکه های دیرین خیس نظافت کردن آن طاقت فرسا خیس و هزینه بر خیس میباشد.

از سرویس ها قالیشویی افرا، شستشوی موکت به زمین چسبیده در منزل شماست که با تصویب پیشنهاد شما نیروی کار قالیشویی در خانه شما حضور پیدا میکنند و موکت شما‌را به شایسته ترین شرایط شستشوی می‌دهد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۳۸:۱۹ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

در چه صورتی از وایتکس برای شستشوی فرش استفاده کنیم؟

همان گونه که اشاره شد گاهی لکه های فرش ماشینی با قالیشویی معتبر در مشهد هر شیوه لکه بری نابود نمی گردند و ما مجبور به به کار گیری از سفید کننده می شویم‌.
جهت شستن فرش با سفیدکننده قطعا موردها احتیاط تحت را رعایت نمائید:

از محلول بسیار بسیار رقیق سفید کننده استعمال نمایید چون این مواد شوینده بسیار توانا میباشد.
هنگام به کارگیری از آب ژاور ماسک و عینک بزنید تا بخارات ناشی از آن به شما آسیبی نرساند درب را نیز گشوده بگذارید تا هوا در جریان باشد.
هنگام اسپری سفیدکننده روی لکه و آلودگی همگی نقاط را شستشو دهید تا در گیر اختلاف رنگ نگردد و ترجیحاً از سفید کننده جهت شستن فرش رنگی به کار گیری نکنید چون ممکن میباشد سبب به پخش شدن رنگ و از در میان رفتن فرش خواهد شد.
‌آیا سفید کننده رنگ فرش را از فی مابین می‌برد؟
در‌حالتی که طبق دستور کار مجال و مقدار غلظت در به کار گیری از محلول آب ژاور رعایت نگردد با تکرار به کارگیری از سفیدکننده در شستشوی فرش ماشینی شاهد از فی مابین رفتن تار و پود فرش، پوسیدگی فرش بافت های زیرین، کوتاه شدن قدمت فرش و از میان رفتن رنگ آن میشوید.
در واقع سفید کننده شایسته ترین تمیز کننده جهت فرش های سپید یا این که فرشهای ماشینی با مسئله پر‌نور میباشد که برای نظافت کردن لکه های توانمند پر کاربرد میباشد.
قالیشویی دارای اعتبار افرا در گزینش نوع ماده های شوینده بسیار با مهارت میباشد و چربی زدایی هم پا با درخشندگی فرش را در راستای هدف ها خویش قرار می‌دهد. همه مواد های شوینده برحسب نوع فرش و چگونگی سرویس ها متعدد می باشند‌.
تکنسین افرا مکان سفیدکننده جهت لکه بری فرش های ماشینی از کلر سود میبرند تا ریشه فرش هیچ گاه آسیبی نبیند.
برای بازگردانی سفیدی ریشه های فرش نیز از هیپوکلریت سدیم استعمال میشود.
قالیشویی امروزی و مکانیزه افرا در به کارگیری از مواد ثبت کننده و مواد نانو و ضمانت سالم قالی دارای اعتبار میباشد.
محلولهای استاندارد درین قالیشویی با امکان ۱۳ آنزیم کار کشته به نظافت کردن دشوارترین لکه ها می‌باشند و دیگر نیازی به استعمال از آبژاور و معایب آن وجود ندارد و در فیض فرش بسیار درخشان همچون روز اولیه به شما تحویل می‌گردد.
از سوی دیگر افرا با شامپوی تگزافون آلمان فارغ از نیاز به دما دهی به مناسب ترین سود می‌رسد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۱:۴۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

در چه صورتی از وایتکس برای شستشوی فرش استفاده کنیم؟

همان گونه که اشاره شد گاهی لکه های فرش ماشینی با قالیشویی معتبر در مشهد هر شیوه لکه بری نابود نمی گردند و ما مجبور به به کار گیری از سفید کننده می شویم‌.
جهت شستن فرش با سفیدکننده قطعا موردها احتیاط تحت را رعایت نمائید:

از محلول بسیار بسیار رقیق سفید کننده استعمال نمایید چون این مواد شوینده بسیار توانا میباشد.
هنگام به کارگیری از آب ژاور ماسک و عینک بزنید تا بخارات ناشی از آن به شما آسیبی نرساند درب را نیز گشوده بگذارید تا هوا در جریان باشد.
هنگام اسپری سفیدکننده روی لکه و آلودگی همگی نقاط را شستشو دهید تا در گیر اختلاف رنگ نگردد و ترجیحاً از سفید کننده جهت شستن فرش رنگی به کار گیری نکنید چون ممکن میباشد سبب به پخش شدن رنگ و از در میان رفتن فرش خواهد شد.
‌آیا سفید کننده رنگ فرش را از فی مابین می‌برد؟
در‌حالتی که طبق دستور کار مجال و مقدار غلظت در به کار گیری از محلول آب ژاور رعایت نگردد با تکرار به کارگیری از سفیدکننده در شستشوی فرش ماشینی شاهد از فی مابین رفتن تار و پود فرش، پوسیدگی فرش بافت های زیرین، کوتاه شدن قدمت فرش و از میان رفتن رنگ آن میشوید.
در واقع سفید کننده شایسته ترین تمیز کننده جهت فرش های سپید یا این که فرشهای ماشینی با مسئله پر‌نور میباشد که برای نظافت کردن لکه های توانمند پر کاربرد میباشد.
قالیشویی دارای اعتبار افرا در گزینش نوع ماده های شوینده بسیار با مهارت میباشد و چربی زدایی هم پا با درخشندگی فرش را در راستای هدف ها خویش قرار می‌دهد. همه مواد های شوینده برحسب نوع فرش و چگونگی سرویس ها متعدد می باشند‌.
تکنسین افرا مکان سفیدکننده جهت لکه بری فرش های ماشینی از کلر سود میبرند تا ریشه فرش هیچ گاه آسیبی نبیند.
برای بازگردانی سفیدی ریشه های فرش نیز از هیپوکلریت سدیم استعمال میشود.
قالیشویی امروزی و مکانیزه افرا در به کارگیری از مواد ثبت کننده و مواد نانو و ضمانت سالم قالی دارای اعتبار میباشد.
محلولهای استاندارد درین قالیشویی با امکان ۱۳ آنزیم کار کشته به نظافت کردن دشوارترین لکه ها می‌باشند و دیگر نیازی به استعمال از آبژاور و معایب آن وجود ندارد و در فیض فرش بسیار درخشان همچون روز اولیه به شما تحویل می‌گردد.
از سوی دیگر افرا با شامپوی تگزافون آلمان فارغ از نیاز به دما دهی به مناسب ترین سود می‌رسد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۵۱:۳۳ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

با لکه جوهر قدیمی روی فرش چه کنیم؟

جهت از دربین بردن لکه جوهر از روی فرش‌های دستباف قالیشویی معتبر در مشهد هیچ گاه از منزه کننده های صنعتی مانند الکل و استون استعمال نکنید.
هر چه جوهر کم آب خیس خواهد شد نظافت کردن آن مشقت بار خواهد بود.
گاهی تفحص راهنمای مندرج در پشت فرش میتواند در گزینش شیوه نظافت کردن لکه جوهر به شما یاری دهد.
و ولی در‌حالتی که لکه جوهر روی فرش کهن باشد بایستی محلولی متشکل از یک قاشق غذاخوری سرکه، یک قاشق غذاخوری ریکا و یک فنجان آب گرم صحیح فرمایید و یک دستمال منزه آغشته بدین محلول را روی لکه جوهر بکشید تا محلول جذب فرش خواهد شد؛ آن‌گاه بوسیله یکپارچه پاک دیگر که با آب سرد مرطوب شد‌ه‌است محل لکه را منزه و بعد از آن کم آب فرمائید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۴۰۱ساعت: ۱۰:۰۲:۲۱ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شستشوی موکت

یک کدام از راههای پوشاندن کف خانه به غیر از فرش، قالیشویی معتبر در مشهد موکت میباشد. در قبلی آحاد کف منزل با موکت ها پوشیده می شدند ولی امروزه کف منزل ها را بیشتر با سنگ، سرامیک، پارکت و… می پوشانند. البته در اتاق های خواب به خصوص اتاق های کودک ها از موکت به کارگیری می‌گردد.

به‌این خیال، شستشوی موکت برای اعضای خانواده، بسیار اساسی میباشد.

از آنجایی که موکت ها در مجموع بخش های کف برای مثال کناره درب ورودی، ذیل پنجره ها، مجاورت خدمات بهداشتی و… همواره در معرض آلوده و کثیف و کثیف شدن میباشند پس در معرض خاک گرفتگی می باشند هرچند با کشیدن جارو برقی به طریق درست می اقتدار تا حدودی خاک آن را گرفت البته برای پاکیزگی باید، موکت ها شسته شوند.
پرسشی که ذهن بیشتر منزل داران را مشغول نموده است این میباشد که آیا میتوان موکت های خویش را برای شستشو به قالیشویی بفرستیم یا این که نه؟

جواب پر‌نور میباشد، شستشوی موکت ها را می شود به قالیشویی های مجاز ارسال کرد تا هم میکروب ها و باکتری های آن تمیز گردند و هم منزه و براق گردند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۱۲:۴۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)