بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
سایت بدون فیلتر 1xbet
 پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی .

پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی

استفاده از آب اکسیژنه برای شستن فرش

آب اکسیژنه یک شوینده حاذق میباشد  قالیشویی معتبر در مشهد  و می توانید از ادغام ۱۷۶ میلی‌لیتر آب اکسیژنه و یکسری قطره بسیار معدود آبلیمو و ۳۵۰ میلی‌لیتر آب تحت عنوان یک نحوه پاک کردن فرش استعمال نمائید. این محلول برای فرش‌های دستباف بسیار مطلوب میباشد.

به چه شکل اشکال لکه‌های روی فرش را تمیز کنیم؟
تزکیه لکه‌ها بر روی فرش بستگی به نوع لکه دارااست. برای هر لکه‌ای بایستی محلول جدا تنظیم کرد. در پی گونه های لکه‌هایی را که بر روی فرش ساخت‌و‌ساز میگردند چک میکنیم.

شیوه تزکیه لکه طعام و چربی روی فرش
شایسته ترین شیوه برای از دربین بردن لکه چربی استعمال از آب گرم و مقداری صابون خانگی لباسشویی میباشد. در آغاز صابون خانگی را در آب گرم حل نمائید، بعد این محلول را به آرامی بر روی فرش بکشید و در غایت آبکشی فرمایید. بعداز آبکشی لکه‌ی چربی به طور کامل از میان می روند.

برای از در بین بردن لکه‌هایی که منشاء آنها آب میوه، لبنیات و یا این که سس میباشد، می بایست از سرکه سپید و آب یاری گرفت. برای این عمل، محلولی را با امداد آب گرم و ۲۰ گرم سرکه تنظیم فرمایید و آن گاه با امداد اسپری بر روی بخش‌هایی که لکه ساخت گردیده بپاشید. بعداز پاشیدن این محلول، با یاری یک دستمال یا این که فرچه فرش را پاک فرمائید.

برای تزکیه لکه چای روی فرش نحوه‌های مختلفی وجود دارااست که در پی بدان‌ها اشاره خوا هیم کرد:

تزکیه لکه چای روی فرش با یاری ماست نادر‌چرب
در آغاز می بایست فرش را کم آب نمایید و آب مازاد را از فرش بگیرید. بعد از آبگیری یک قاشق ماست نادر‌چرب را بر سطح لکه چای قرار دهید. ماست به جهت آنزیم‌های مخصوصش لکه را در خویش حل می‌نماید. یکسری دقیقه شکیبایی نمائید. آن گاه ماست را از روی لکه برداشته و با یاری یک دستمال نمدار فرش را پاک فرمایید.

 

یک فنجان جوش شیرین را داخل ظرف بریزید. یکپارچه نمدار را آغشته به جوش شیرین فرمایید و بر روی لکه‌ها بکشید؛ در غایت فرش را با آب سرد آبکشی کرده و کم آب نمایید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۰:۳۹ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

آب گازدار و نمک برای پاک کردن لکه قدیمی چایی از فرش

ممکن میباشد برای تزکیه  قالیشویی معتبر در مشهد  لکه به مکان ما‌نده فقط با ماده های شوینده کارکشته و یا این که برای نظافت کردن فرش به بخارشوی نیاز باشد، با در لحاظ به چنگ آوردن همه این مفاد ترفندهای بی آلایش برای لکه بری فرش با در حیث به چنگ آوردن بیشترین لکه های ساخت و ساز گردیده بر فرش در‌این مقاله ارائه گردیده که می توانید، برای لکه بری فرش متناسب با نیازتان از آنها فایده ببرید.
از فی مابین بردن لکه چای روی فرش با ماست
در حالتی که چای روی فرش شما ریخته یا این که بعداز مدتی با لکه چای ساخت گردیده روی فرش مواجه شدید، نگران نباشید، از ترفند های بی آلایش برای لکه بری فرش در اینجا می شود به تاثیر ماست روی لکه بری فرش اشاره نمود؛ این مواد غذایی طبیعی و در دسترس به راحتی لکه چای را از روی فرش شما منزه می نماید.
راهکار به کارگیری از ماست برای لکه بری چای از فرش شبیه استعمال از ماست برای از میان بردن لکه قهوه میباشد؛ بصورتی که از یک قاشق ماست روی لکه چای به کارگیری کرده و بگذارید ماست روی لکه به برهه زمانی 10 دقیقه بماند و بعد با یک قاشق ماست روی لکه را گردآوری کرده و با دستمال محل به مکان ما‌نده لکه را تمیز نمایید.

 

پاک کردن لکه کهن چای از روی فرش
لکه چای به مکان باقیمانده روی فرش و یا این که لکه چای کهنه روی فرش؛ از شایع ترین لکه هایی که ممکن میباشد؛ تاکنون یکسری با برای شما مواجه با لکه چای روی فرش اتفاق افتاده باشد، در برخی مورد ها در شکل عدم لکه بری فرش به موقع ممکن میباشد، این لکه ها تا بازه زمانی‌ها روی فرش مکان خوش نمایند.

جوهر مازو جان دار در چای و دیگر دمنوش های طبیعی سبب ساز به باقی ماندن این لکه و حتی پخش شدن آن روی فرش یا این که اسباب دیگر به مقطع وقتگیر میباشد. جوهر مازو برهان مهم مزه گس چای و قهوه و حتی برخی میوه های نرسیده میباشد، که از مواد طبیعی مراقبت کرده و عامل مهم نفوذ بالای چای در الیاف فرش میباشد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۸:۳۶ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

سرویس های ارتقا رتبه وب سایت مجموعه شیک رنک

شما را به دیدن محصولات سئو و ارتقا رتبه سایت شیک رنک دعوت می کنیم.

افزایش کلیک گوگل ترندینگ

با هر Impressions (جستجو و نمایش) کلید واژه به همراه نام برند کلید واژه های میزبان در گوگل ترند و به لیست پیشنهادات پر جستجو گوگل وارد خواهند شد. مزایای دیگر سرویس خرید کلیک گوگل ترندینگ عباتند از:
ترند شدن عبارات با نام برند در گوگل SERP
ارتقا رتبه کلمات کلیدی اصلی
2 برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت
ارتقا جایگاه در گوگل
کمک به ارتقا رنک الکسا
قابل ثبت و رهگیری در سرچ کنسول گوگل و ALEXA
●ظرفیت برندینگ که در ذهن مخاطب شکل گرفته و منجر به اعتمادسازی می‌شود. ●اگر می‌خواهید برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود،کلیک گوگل ترندینگ از بهترین روش‌هایی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

خرید کلیک ارگانیک گوگل با نام برند (ترندینگ)


خرید ورودی گوگل

وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد. اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود. افزایش ورودی گوگل ارتقا رتبه سایت ها در صفحه برتر و آغازین گوگل می‌شود. الگوریتم های جدید گوگل همواره به سایت‌هایی که کاربران زیادی به آن ورود می‌کنند بشدت اهمیت می‌دهد و آنها را در صفحه اول از رتبه بندی صفحات خود به نمایش در می‌آورد.
●با گام های ملایم شروع کنید و قدرتمندانه ظاهر شوید.

●قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه ●قابلیت رایگان اسکرول صفحه و کلیک تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت رایگان بازدید بازگشتی و بازدید تصادفی از دیگر صفحات سایت شما ●قابلیت انتخاب نوع دستگاه بازدیدکنندگان ● امکان انتخاب بازدید با IP ایران و خارج ●قابلیت ثبت آمار و نمایش در google analytics و alexa

خرید ورودی گوگل شیک رنک


سفارش رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی جهت لینک سازی بدون ریسک و معرفی محصولات و خدمات سایت در قالب یک متن حداقل 1200 کلمه ای جذاب را منتشر و منعکس می کنند. حال حاضر با توجه به ریسک بالای خرید بک لینک و احتمال جریمه شدن توسط گوگل یکی از بهترین گزینه های دیگر جهت ارتقا جایگاه کلمات وب سایت ها و ایجاد لینک دائمی خرید رپورتاژ آگهی می باشد.​قرار دادن لینک سایت در متن رپورتاژ باعث ارسال سیگنال مثبت از لینک سازی طبیعی به گوگل خواهد شد.

رپورتاژهای کاملا امن طبیعی بوده بصورت Dofollow ●بازدید بالای رپورتاژهای PBN ●پیج رنک و قدرت AUTHORITY بسیار بالای رپورتاژهای PSN

خرید رپورتاژ آگهی شیک رنک


خرید سامانه پیام کوتاه

پنل های پیامک (IPpanel) در سایت شیک رنک خرید پنل پیامکی با کمترین تعرفه ارسال در بین تمامی پنل های پیامک در کشور با امکانات کامل با قابلیت های نامحدود و تحویل اتوماتیک و آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت ( برای مشاهده قابلیت های سامانه پیام کوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و استفاده از نام کاربری و کلمه عبور demo نسخه آزمایشی پنل را مشاهده نمایید. )

●ارسال: تکی - انبوه - تدریجی - منطقه ای کشوری - مشاغل بر اساس استان - بر اساس کد پستی - محله ای - کلمات کلیدی - بر اساس رده سنی و جنسیت - همراه اول با تقسیمات کشوری - دکل های bts - و ارسال از روی نقشه ●قابلیت پاسخگویی خودکار - مسابقه پیامکی - نظرسنجی و قرعه کشی - منشی عضویت - اخطاریه و تبریکات - پیامک یادآوری اقساط ●ارائه رایگان کاملترین وبسرویس و افزونه های پیامکی با راهنمای نصب بر روی سایت ●ارسال پیامک به لیست کامل مشاغل و اصناف کل کشور بصورت رایگان در پنل

خرید پنل پیامکی شیک رنک

لطفا از ادامه این مطلب حتما دیدن کنید

برای سفارش محصولات به سایت شیک رنک مراجعه نمایید .
منبع :chicrank.com


برچسب: ارتقا رنک،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۶:۳۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

لکه شمع روی فرش را چگونه پاک کنیم

پارافین ریخته گردیده را با تکه ای قالیشویی معتبر در مشهد   از یخ، محکم کرده و بعد از آن با نوک جسمی تیز، پارافین جامد گردیده را بردارید. مراقب باشید بر روی کفپوش خطی ایجاد نشود. آنگاه پاره ای پولیش منحصربه‌فرد کفپوش را بر روی آن ناحیه از سطح کفپوش مالیده و بعداز آن با پارچه ای قابل انعطاف، اثر ها باقی‌مانده را تمیز کنید.

لکه شمع بر روی برگه دیواری: نخست پارافین را با قراردادن یخ بر روی آن جامد کرده و بعد از کندن به وسیله جسمی تیز، لکه چربی باقیمانده را به نحوه اتو و دستمال حوله ای و یا صفحه قهوه ای جاری ساختن دهید.
تزکیه لکه شمع از روی فرش و دیگر سطح های گوناگون به عنوان مثال نکات اساسی در به کار گیری بی دردسر گونه های شمع زینتی میباشد. به مکان ماندن لکه شمع روی فرش، خرقه و دیگر سطح های ظاهری نامناسب را به وجود می آورد. بیشترین سطوحی که در معرض لکه موم شمع در هنگام به کارگیری قراردارد، فرش و مبلمان میباشد.

به این ترتیب داشتن داده ها مورد نیاز در مورد اینکه لکه شمع فرش را به چه شکل منزه کنیم و یا این که طرز تزکیه لکه شمع از روی فرش از اهمیت بالایی شامل است. تزکیه لکه شمع از روی شیشه نیز برای تزکیه این لکه مومی صورت از روس سطح های شیشه‌ای گزینه به کار گیری قرار میگیرد. با استعمال از یکسری شیوه کاربردی به راحتی می توانید برای تزکیه لکه شمع از روی فرش و دیگر سطح ها اقدامات مایحتاج را ایفا دهید.

به کار گیری از ترفندهای رایج و در دسترس مثل ریختن جوش شیرین در ریکا برای رفع مکان لکه شمع از سطح های گرفته تا پاک سازی این لکه‌های مومی صورت با حرارت همه بایستی با تمرکز و اعتنا کافی با فرآورده سطح ها صورت پذیرد. تا کمترین جراحت را در‌پی داشته باشد.
سوالهای متعددی در‌این خصوص که چه‌طور لکه شمع را از دربین ببریم و یا این که شیوه از میان بردن لکه شمع از روی فرش و دیگر سطح ها در دسترس به چه شکل میباشد؟ در کنار دیگر موردها لکه بری فرش مثل از میان بردن بوی بد فرش مطرح میباشد. درین مقاله با ارزیابی اینکه لکه شمع روی فرش را چه گونه تمیز کنیم و مواقعی کاربردی اشکال منزه کننده برای از در میان بردن لکه شمع از روی سطح ها متعدد با شما هم پا خوا‌هیم بود.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۶:۵۶ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

استفاده از سرکه سفید برای پاک کردن لکه چای از فرش

برای تزکیه لکه چای قالیشویی معتبر در مشهد   از محلول شامپو فرش و آب ولرم نیز می اقتدار بهره مند شد که برای این مراد پارچه ای سپید و پاک را با آنها مخلوط کرده و روی قسمتی از فرش که لک شد‌ه‌است بمالید. این فعالیت تا جایی که لکه برطرف گردد می بایست ادامه پیدا نماید. بعداز این مرحله با به کارگیری از دستمالی کم آب و سپید محل متبوع را کم آب نمائید. برای اجرا سریع خیس این مرحله از جاروبرقی غربال دار می قدرت بهره مند شد که امداد بخش اعظمی می نماید.
از‌آنجا که ما اهل ایران ها شیدا تناول کردن چای هستیم پس زیاد پیش می‌آید که چای روی فرش یا این که مبل ما بریزد. در شرایطی که شماهم چای روی فرش یا این که مبلمانتان ریخته و نگران میباشید که نکند مکان آن‌ها بماند، خوب طریق های تحت را برای تزکیه لکه چای آزمون فرمایید و برای دفعات آن‌گاه هم بخاطر داشته باشید.

۱-از میان بردن لکه چای زمانی هنوز جدید میباشد
خوشبختانه رویکرد حلش خیلی سادست. برای تزکیه لکه چای تنها کافی میباشد پاره ای آبلیمو را روی جایی که چای ریخته، اسپری کنی و آنگاه با یک دستمال نمناک نخی، روی آن بکشید. از آبلیمو های صنعتی هم میتوان به کار گرفت و مسلماً مایحتاج وجود ندارد آبلیمو طبیعی باشد. که از لحاظ اقتصادی هم به صرفه باشد.

البته بدین نکته اعتنا فرمائید که: هرچه سریع‌خیس مبادرت به از فی مابین بردن لکه چای فرمائید، این لکه هم شل‌خیس و هم خوب منزه میشود. پس چنانچه چای روی فرش جاری شد، سریعاً پیش از اینکه کم آب گردد، پاره ای آبلیمو روی آن اسپری فرمائید و بادستمال روی آن بکشید تا دیگر مکان لکه روی فرشت نماند.

در صورتیکه آبلیمو نداشتید از سرکه هم می‌توانید به کارگیری نمایید.
در‌حالتی که چای روی فرش ریخته به هر علتی منزه نشده و الان کم آب گردیده و اثر لکه چای روی فرش ما‌نده میباشد. یک از شایسته ترین راهکارها برای تزکیه لکه چای نحوه پایین میباشد:

به مقدار معادل نمک یا این که جوش شیرین را با سرکه قاطی نمایید. ( اثر جوش شیرین بیشتر میباشد. )
فرش را با آب گرم نم فرمایید و ترکیب سرکه و جوش شیرین را روی محل لکه بریزید. ۲ دقیقه شکیبایی نمائید.
با یک دستمال نخی پاک روی محل لکه سفت بکشید تا لکه از میان برود.
و آنگاه با یک دستمال نم گردیده با آب سرد فرش را پاک فرمایید.
از این طرز های برای از در بین بردن لکه چای از روی مبل هم می‌توانید استعمال فرمایید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۲:۴۳ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

دلایل استفاده از رنگرزی گیاهی در فرش دستبافت چیست؟

حال به تدریج وارد مبحث رنگرزی میشیم همونطور قالیشویی معتبر در مشهد  که قبلن خدمتتون پهنا کردم پودر رنگایی که توی بازار بعنوان رنگ پشم فروخته میشن اکثریت قریب به اتفاقشون رنگزاهای اسیدی مجموعه لولینگ هستن این دسته رنگزا گرچه که از دید ثبات پاره ای بدنامه ولی اگه صحیح و اصولی رنگرزی بشه میتونه ثبات مناسبی داشته باشه و درواقع بیشتر مشکلاتی که وجود داره ناشی از عدم اعتنا کافی و عدم به کار گیری ازشیوه رنگرزی درست مطلوب این گروهه
البته استدلال اینکه ما توی این موسسه به‌این دسته رنگزا می پردازیم علاوه برمناسب بودنش برای حالت خاص رنگرزی تابلو فرش بیشتر اینه که اولا برای اکثریت رنگرزای زحمتکشی که توی بازار فعلی سرگرم کارهستن و بطور کلی تمامی کسانی که تو وسعت کمتر ازحجم صنعتی و کارخونه ای مبادرت به رنگرزی میکنن همینطور عزیزانی که توی بخشها معدود تجهیزات خیس مرزوبوم معاش میکنن صرفا رنگزای دردسترس به اکانت در میان پس عالی دیدم با گزینش این تیم ضمن پرداختن به اکثریت تلاشی درجهت رفع برخی اشکالات ناشی از طریق ناصحیح بکار گیری این مجموعه رنگزا شکل داده باشیم

واما وضعیت رنگرزی با رنگزاهای اسیدی تیم لولینگ چه می باشد؟

در آغاز به جدول ذیل که مرتبط با ورژن رنگرزی با مواد رنگزای اسیدی لولینگ میباشد نگاه فرمایید
همونطور که توی جدول می‌بینید از سولفات سدیم بعنوان ماده کمکی با درصد ۵ تا ۲۰ برای رنگهای لولینگ به کارگیری میشه درمورد این ماده و گزینش درصد مناسبش تووقت مناسبش سخن خوا‌هیم کرد ولی موقتا می بایست پهنا کنم این ماده رو میتونین ازفروشگاههای اثاثیه آزمایشگاهی همچون اثاثیه آزمایشگاهی که توجلسه قبلی گفته شد تهیه و تنظیم فرمایید این فروشگاهها علاوه برنوع آزمایشگاهی این ماده نوع صنعتی بادرجه خلوص ۹۹/۹ درصد رو با قبمت قابل قبولی ارایه میدن

ولی نکته دیگه ای که بایستی درمورد این جدول پهنا کنم یک کدام از سفارش اسید فرمیک بعنوان اسید گزینه به کار گیری میباشد که به لحاظ فرد عبد و بنده باتوجه به اینکه بخش اعظمی ازمناطق کشور ایران آب گزینه به کار گیری دارنده املاح زیادیه استعمال از اسید فرمیک که یه اسید آلی می باشد چندان مطلوب وجود ندارد و بهتره از اسید سولفوریک که یه اسید معدنیه به کار گیری بشه شخصا هم به تجربه به‌این فیض رسیدم

نکته دوم اینکه ضمن احترام به اساتید نگارنده و مترجم این متن ها و جداول به نظرم میرسه به کارگیری از واحد درصد این چنین درست وجود ندارد ولی احتمالا این مقادیر تو حالت آزمایشگاهی و با آب مقطر و اسید با مرتبه خلوص معلوم آزمایشگاهی بدست اومده ولی درعمل ممکنه مقادیر متعدد باشه و بهتره بطورکلی معیار اسید باتوجه به کیفیت متعدد آب مصرفی و حالت اسید مصرفی براساس ترازو ph درنظر گرفته بشه که درادامه بهش می‌پردازیم

عدد ph مطلوب رنگهای لولینگ توی منابع متعدد مقداری گوناگون اعلام گردیده البته بیشتر ۳ و ۴ بیان شده هرچند شخصا به مقادیری مثل ۲/۵ و ۵ هم برخوردم البته بیشتر ph هم اندازه ۳ پیشنهاد میشه تجربه فردی عبد و بنده باتوجه به حالت آب مصرفی حوزه‌ خودم مقدار ph در میان ۳ تا ۴ می‌باشد

ولی چطور بایستی ph گزینش بشه


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۹:۱۲ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

لکه برداری فرش دستبافت

شیوه تزکیه لکه شمع از قالیشویی معتبر در مشهد  روی قسمتی از فرش که شمع ریخته یک تکه مجله یا این که شیت کم آب قرار دهید و اتو گرم را روی آن بگذارید درحال حاضر که جذب شیت گردد. این شغل را چندبار به ورقه پاک دیگر تکرار کنیم حالا که به کلی از فی مابین برود. ولی این فعالیت را خیلی با تمرکز اجرا دهید تا فرش فرسوده نشود. درصورتی که گشوده هم لکه باقی ماند ، آن را با الکل پاک نمایید. برای غیر وابسته کردن آدامس نیز از فرش نخست یک تکه یخ را به آن چسبانید تا به موقعیت فریز گردیده درآید آن‌گاه مطابق شیوه نامه های پیشین کار نمائید.
طریق تزکیه لکه روغن از روی فرش: برای زدودن اثرات روغن و چربی و حتی واکس از صابون خانگی و سرکه سپید استعمال نمایید البته چنانچه روغن فرش سرازیر شد خارج نخست آن را با قاشق عده نمائید. آنگاه به یک تکه پارچه سپید را روی بخشی از فرش که آلوده و کثیف شد‌ه‌است را بگذارید و روی آن را اتوی نصفه گرم بکشید. بنابراین او اعلام‌کرد روغن جان دار در موزه فرش جذب پارچه سپید میشود.
قیر: چنانچه که غیر بر روی فرش ریخته گردیده باشد ، نخست می بایست دقت داشت که ضخامت غیر ریخته گردیده چقدر میباشد. در صورتی غیر دارنده ضخامت متعددی باشد ، اضافات را با خنجر یا این که وسایل دیگر به صورتی که به پرس های فرش آسیبی وارد نشود نیابد ، بر میدارد سپسبا یک قطعه پارچه پاک آغشته به نفت سپید ، با ماساژ دادن به محل ، دقیقی را منزه می‌نمایند. در زمینه ی فرش هایی که رنگ کرم یا این که پر‌نور دارا‌هستند می بایست دقت داشت که زردی های باقی‌مانده در صورتیکه از دربین نرود ، بعد از کم آب شدن میتوان با آب و صابون خانگی شست و شو بخشید
مرکر کروم:نخست محل مرکر کروم ریخته گردیده را با آب و صابون خانگی شستشو می دهند بعد از آن با به عبارتی رنگ یا این که پودر یا این که محلول جوهر لیمو با قلمو می شویند تا خواص رنگ از دربین برود در پایان محل متبوع و مجددا با آب شست و شو می دهند.
رنگ ها و چسب های شیمیایی: نخست رنگ جدید ریخته گردیده باشد، نصیب اضافه رنگ با وسیله ای مانند قاشق توده‌آوری می‌نمایند، بعد اثر ها باقی‌مانده رنگ را با تینر فوری یا این که رنگ روغن تمیز می‌نمایند.
فعالیت رنگ زدایی می بایست با تحمل ، حوصله و شکیبایی به ندرت صورت بپذیرد. می بایست مراقب بود در زمان ایفا فعالیت هیچ سیرتکامل حریق جرقه در دفتر ساخت‌و‌ساز نشود. در غیر این شکل خطر حریق سوزی وجود داراست.
آن‌گاه کفاش را با تینر منزه می‌نمایند. در خصوص بعضا از چسب ها ، با پرتاب کردن پارچه بر روی چسب و گذاردن اتوی گرم بر روی آن ، پارچه چسبیده می شود و آن‌گاه پارچه را پس از کم آب شدن از روی فرش برمی‌دارا‌هستند که در‌این حالت ، بیشتر چسب به پارچه چسبیده میباشد. ما‌نده چندین را نیز با تینر یا این که نفت منزه می نمایند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۳:۳۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

ترفندهای از بین بردن بوی نم فرش

قطعا برای بیشتر شما عزیزان اتفاق افتاده  قالیشویی معتبر در مشهد  که پس از تحویل فرش از قالیشویی و پهن کردن آن، با بوی نامطبوعی از فرش روبرو گردیده باشید. انگیزه بوی بد فرش پس از پست کردن به قالیشویی یا این که شستشو می‌تواند یا این که به انگیزه کف گیری نامناسب که منجر باقی ماندن ماده شوینده در فرش می‌شود و یا این که کم آب نشدن بدون نقص فرش که منجر ساخت‌و‌ساز بوی نم در فرش میشود، باشد.

راجع به نخستین فرش بعداز کف مالی شدن باید مجموع کف های جان دار در آن بیرون شوند.

در صورتی فرش به خیر و خوبی با فشار آب شسته نشود ممکن میباشد کف در درون آن باقی بماند، کف مانده در قالی که مشمول مواد شستشو است بعد از کم آب شدن سبب ساز متصاعد نمودن بوی بد از فرش میگردد.

از سایر عواملی که سبب ساز تولید عطر از قالی بعداز شستشو میشود، بدون نقص کم آب نشدن فرش میباشد. پس از بیرون شدن کف از قالی، مرحله آبگیری دستگاه قالیشویی میباشد که درین مرحله مانند مرحله آبگیری ماشین لباسشویی آب فرش تماما گرفته می‌شود و آنگاه فرش را روی طناب، مقابل آفتاب قرار میدهند تا تماما کم آب شود، هویدا میباشد فرشی که به طور کامل کم آب نشده و هنوز نم در آن ما‌نده میباشد بعد از پهن شدن بوی نم آن اتاق را فرا خواهد گرفت.
بوی بد فرش همواره بعد از شستشو از فرش ساخت و ساز نمی‌گردد. همواره اتفاق افتاده که با ریختن آب یا این که مایعات بر روی فرش، فرش بوی بد میگیرد. طرز های گوناگونی جهت رفع بوی بد فرش وجود داراست. در‌این در میان شیوه های قالیشویی خانگی نسبت به بقیه طرز ها هم اثر گذار و هم مقرون به صرفه خیس هستند.

درصورتی که بوی بد ناشی از شستشو ناشی از وجود نم و عدم کم آب شدگی بدون نقص باشد می‌توانید فرش را جلوی آفتاب پهن کنید تا تماما کم آب گردد و نم از آن بیرون خواهد شد. در شرایطی‌که فضای کافی ندارید و پهن کردن فرش جلوی آفتاب برایتان مقدور وجود ندارد می‌توانید درهای واحد خویش را گشوده بگذراید وبا طریق نمودن اسپلیت اذن دهید فرش تماما کم آب گردد.

نحوه های دیگری جهت از در بین بردن بوی بد فرش وجود داراست که به دنبال نوشته‌ی‌علمی به آنان خوا‌هیم پرداخت.شایسته ترین طریق رفع بوی بد فرش، به کار گیری از جوش شیرین است. یه خرده جوش شیرین برروی فرش بریزید و اذن دهید پودر جوش شیرین به مقطع سه یا این که چهار ساعت بر روی فرش باقی بماند آنگاه بعد از سپری شدن مجال مشخص و معلوم گردیده فرش را جاروبرقی بکشید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۷:۳۴ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

لکه گیری

فرش در طی به کار گیری گاه دست‌خوش زخم‌هایی  قالیشویی معتبر در مشهد  همانند ریختن مواد چسبنده از قبیل قیر، چسب، رنگ‌های شیمیایی، رنگ‌های جوهری و روغن‌هایی از قبیل نفت سیاه و غیره میگردد که زدودن آن‌ها‌را از روی فرش، لکه گیری می‌گویند. ذیلاً چگونگی تزکیه و لکه گیری موردها اصلی توضیح داده می گردد:

قیر
در حالتی که که قیر بر روی فرش ریخته گردیده باشد، نخست بایستی دقت داشت که ضخامت قیر ریخته گردیده چقدر میباشد. در صورتی قیر دارنده ضخامت متعددی باشد، اضافات را با شمشیر یا این که وسایل دیگر به صورتی که پرزهای فرش آسیبی وارد نیابد، برمی‌دارا‌هستند؛ بعد با یک قطعه پارچه منزه آغشته به نفت سپید، با ماساژ دادن به محل، سایر قیر را منزه می نمایند. راجع‌به فرش‌هایی که رنگ کرم و یا این که پر‌نور دارا‌هستند، می بایست اعتنا داشت که زردی‌های باقی‌مانده را در‌حالتی که از در بین نروند، بعداز کم آب شدن می قدرت شستشو داده و از در میان پیروزی.

رنگ‌های جوهری و مرکب‌های الوان
در‌صورتی‌که که رنگ، جدید بر روی فرش ریخته گردیده باشد، نخست اضافه رنگ را با قاشق از روی فرش بر می‌دارا‌هستند و روی محل آغشته با جوهر را با آب و صابون خانگی می‌شویند. آن گاه مقدار پاره ای پودر هیدروسولفیت روی بخش جوهر ریخته می‌پاشند و با پارچه تمیزی پودر را روی فرش ماساژ می دهند و بدین شکل رنگ برداری می‌نمایند. بعد محل را مجدداً با آب شستشو می دهند تا خواص اسید از دربین برود.

مرکرکروم
نخست محل مرکرکروم ریخته گردیده را با آب و صابون خانگی شستشو می دهند و بعد مانده رنگ را با پودر یا این که محلول جوهر لیمو با خودکار موی می‌شویند تا خواص رنگ از دربین برود، در آخر محل متبوع را مجدداً با آب شستشو میدهند.

رنگ‌ها و چسب‌های شیمیایی
نخست در صورتیکه رنگ جدید ریخته گردیده باشد، نصیب مازاد رنگ را با وسیله ای مانند قاشق گردآوری می نمایند. آنگاه اثر ها باقی مانده رنگ را با تینر فوری و یا این که روغن تمیز می نمایند. شغل رنگ زدایی می بایست با تحمل، حوصله و صبر به ندرت صورت پذیرد. می بایست مراقب بود در طول اعمال فعالیت هیچ سیرتکامل حریق یا این که جرقه در دفتر ساخت و ساز نشود، در غیر این شکل خطر حریق سوزی وجود دارااست.
چسب‌های کفاشی را با تینر منزه می نمایند. راجع‌به برخی از چسب‌ها، با پرت کردن پارچه ای بر روی چسب و گذاردن اتوی گرم بر روی آن، چسب به پارچه چسبیده میگردد و آن گاه پارچه را بعداز کم آب شدن از روی فرش بر می دارا‌هستند که در‌این‌حالت‌، بیشتر چسب به پارچه چسبیده میباشد. باقی مانده چسب را نیز با تینر یا این که نفت تمیز می نمایند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۲۸:۵۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

چه فرشی مناسب فرش اتاق خواب است؟

در‌این نوشته ی علمی تلاش داریم طریق گزینش مطلوب فرش اتاق خواب و قالیشویی معتبر در مشهد آن سخن کنیم.در صورتی‌که قصد خرید فرش قابل قبولی باری اتاق خواب خویش می باشید، و یا این که قصد به قالیشویی فرش اتاق خویش دارید. مارا تا انتهای این نوشته ی علمی ملازمت فرمایید. با اشتراک گذاشتن نظرها خویش ما‌را ملازمت و همراهی نمائید.

چه فرشی مطلوب فرش اتاق خواب میباشد؟
کمتر کسی می‌باشد که از فرش در اتاق خواب به کارگیری نکند. علاوه بر زیبایی وجود یک فرش در اتاق خواب، جهت راحتی نیز آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد. شما فکر کنید یک روز سرد زمستانی از خواب بیدار شدید. هنگامی که پای خویش را روی زمین بگذارید، در شرایطی‌که پا روی سرامیک یا این که سنگ بگذارید چه احساس ناخوشایندی داراست.

حالا گزینش نوع فرش هم اهمیت داراست. چه فرش مطلوب اتاق خواب میباشد؟ فرش هایی که فانتزی مورد ای مطلوب برای به کارگیری در اتاق خواب میباشد. چون لطافت و نرمی آن شم خیر و خوبی به آدم منتقل میکند. بقدری تنوع فرآورده و رنگ این فرش ها در بازار زیاد میباشد که تعیین را دشوار می نماید.

طرحهای فانتزی حریف طرح های سنتی فرش

قالیشویی
شستشوی فرش موهر و یا این که با پرز بلند در خانه بسیار طاقت فرسا میباشد. چون گرد و غبار و زباله ها، در پرز های بلند این فرش ها نهفته میگردد. شایسته ترین رویه برای شستشوی این این فرش ها ارسال آن به قالیشویی میباشد. شما می توانید با تصویب پیشنهاد قالیشویی آنلاین آن را به راحتی به سوله جهت شستشو منتقل نمائید.

شستشوی فرش فانتزی

در‌صورتی‌که قصد به ارسال به کارگاه قالیشویی ندارید می توانید با رعایت اصولی که در نوشته‌علمی تحت آمده فرش خویش را در منزل خشکشویی فرش را اعمال دهید.

شیوه راحت شستشوی فرش فانتزی درمنزل

فرش های دستبافت یک کدام از دیگر از مورد هایی که برای اتاق خواب بسیار مطلوب میباشد فرش های دستباف میباشد. این فرش ها علاوه بر مقاومت زیاد و زیبایی منحصربه‌فرد بفرد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۱۹:۰۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)