بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
سایت بدون فیلتر 1xbet
 پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی .

پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی

فرش ماشینی مدرن و دکوراسیون داخلی منازل

زیبایی و زینت بی نظیری را قالیشویی معتبر در مشهد می قدرت با به کار گیری از فرش های ماشینی خصوصا فرش هایی که به عنوان مارک های نامی و شاخص ساخت می گردند ، به منزل و فضای خانه داد . چیدمان منزل از آن جهت اصلی میباشد که بصورت بدون واسطه بر سرازیر تماشاچی اثر گذارده و از آنجایی که بیشتر از هر که اعضاوجوارح خانواده با چینش رابطه دارا هستند بایستی دکور پباده سازی گردیده از هر حیث باب گرایش اعضاء منزل باشد . در لحاظ داشته باشید که علاوه بر تأثیر گذاری چینش بر روح و جاری اشخاص ، پباده سازی داخلی خانه ، آرم از ذوق و سلیقه و علم میزبان از اصول زیباشناسی است .
تا حد متعددی می قدرت با پباده سازی دکور قشنگ صاحبخانه نیکی برای مهمان ها بود و یکی‌از المان های اصلی در حیث مهمان ها موردها و اجزاء بصری میباشد که در دکور منزل صاحبخانه می‌بینند . از آنجایی که فرش های ماشینی مساحت متعددی از منزل را پوشش میدهند و در کف اطراف پهن می‌شوند بسیار در نگرش اشخاص بزرگنمایی داشته و در بنا شده در نگاه نخستین تماشاچی فرش را خواهد روئت کرد . از طرف دیگر به عوارض بیان شده فرش های ماشینی بیس و اساس گوشه و کنار و چینش را صورت می‌دهند و ما یحتاج میباشد بقیه وسایل و اجزاء حول محوریت فرش ماشینی تعیین خواهد شد . داشتن رنگ مورد ، رنگ و لعاب کلی فضای منزل را معلوم می نماید . تنوع رنگ و طرح در مارک های دارای اعتبار و گران قدر مانند فرش کاشان به حدی میباشد که مشتریان با هر مدل ذوق ای که وارد مغازه فرش کاشان شوند و خواستار هر نوع طرح و رنگی که باشند دست خالی از بازار بر نگشته و جذابیت فرش های کاشان مشتریان را جذب خواهد کرد .
این مبحث ، در ارتباط فرش ماشینی امروزی و دکورا سیون منازل درج شده میباشد و در سراسر نوشته‌علمی توضیح خوا هیم اعطا کرد که فرش های امروزی تا چه حد خواستار داشته و تا چه اندازه قادر است بر چینش منزل تأثیر گذار باشد . امید‌وار‌یم قرائت این نوشتار به گزینش مطلوب خیس از سوی شما امداد کند .


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۰:۲۳ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

بررسی انواع رنگ های زمینه فرش های ماشینی

بدیهی و اشکار میباشد که فرش ماشینی قالیشویی معتبر در مشهد یکی اثرگذار ترین عنصرها دکورا سیون میباشد . فرش های ماشینی به خیر توانسته اند که چینش را متحول نموده و گزینش درست کف پوش از آن گاه رنگ و لعاب و ... قادر است زیبایی چینش را یک سری برابر نماید . فرش های ماشینی بیش تر از هر وسیله دیگری نمود و جلوه گر دکوراسین منزل و هر فضایی می باشند . هرچند که پیش از زیبایی و نازکی و تأثیرات اساسی ظاهری فرش های ماشینی ، گزینه اصلی کاربرد این تولیدها میباشد . در حین سال های سال گونه های مختلفی از کف پوش ها به وسیله آدم ها گزینه ازمون و غلط قرار گرفته میباشد و فرش های ماشینی خوب از هر مال دیگری درین امتحان و ایرادات پیروز شغل کرده میباشد . فرش هایی که از نگاه قیمت ارزان بوده و کیفیت و دوامی چند و یک‌سری ساله دارا‌هستند . ناگفته نماند که در بازار فرش و قالی هم مانند هر بازار دیگری تقلب ، گران فروشی و ... وجود داراست و تک تک مباحث ارائه گردیده در نوشته ی علمی پیش رو درباره با محصول ها کیفیت خوب و جایگاه یک سوله جات دارای اعتبار و نامی به عنوان مثال کارگاه فرش کاشان میباشد . در کارگاه فرش کاشان شایسته ترین محصول ها با استعمال از مواد نخستین مرتبه یک و دستگاه های با تکنولوژی بالا و توسعه یافته ساخت‌و‌ساز می گردد .
بازار فرش های ماشینی بسیار کلان میباشد و به انگیزه پویایی بازار و توانا بودن کارگاه هایی مانند کارگاه فرش کاشان روز آپ تو دیت بر گستردگی و پویایی آن افزوده می گردد . در لحاظ داشته باشید که بضاعت و توان تولیدکننده از مهمترین گزینه های پیشرفت فرش های ماشینی تا این حد بوده میباشد . تولیدات سوله فرش کاشان در مورد ها زیادی پرورش و پیشرفت داشته میباشد ولی آنچه بیش تر از همگی نمود داشته میباشد و به خصوصیت ظاهری فرش مربوط میباشد ، رنگ و لعاب محصول ها میباشد . اولی فرش های ماشینی در رنگ های مورد محصور و طرح های معمولی ای ایجاد و روانه بازار می گردیده اند ولی اینک تحلیل گونه های رنگ های موضوع فرش های ماشینی از موضوعات اصلی و گزینه اعتنا هم از سوی ساخت و ساز کنندگان و هم از سوی خریداران میباشد . اهمیت این گزینه به حدی میباشد که نوشته‌علمی در اختیار به تحلیل همین مسئله پرداخته میباشد . فرش هایی به نهایت قشنگ و خوش رنگ که در دکان فرش کاشان به فروش میرسد شایسته ترین کف پوش برای منزل ایرانیان میباشد ، امید‌است‌ بعد از معرفی بدون نقص کالا در‌این نوشتار و شناخت خوا‌نندگان با فرش های مرتبه یک و صادراتی دکان فرش کاشان نسبت به خرید آگاهانه خیس و رضایت قسمت خیس شغل کنند چراکه خرید از مارک هایی مانند فرش کاشان و بقیه مارک هایی که سهم بسزایی از بازار را در مشت دارا‌هستند به ترازو متعددی مناسب خیس و به صرفه خیس از دیگر مارک ها خواهد بود .


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۰:۴۰ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

فضای مدرن و فرش مدرن

فرش های امروزی که امروزه قالیشویی معتبر در مشهد در بین فرش های ماشینی به چشم می‌خورد ، فرش های فریز ، شنل و شگی می‌باشند . این فرش ها بسیار معمولی و رنگارنگ بوده و در گوشه و کنار هایی که با کاناپه ها و مبلمان فانتزی دکور می گردند ، مفروش و گزینه به کار گیری قرار میگیرد .
ولی به جهت کتف و تراکم های ذیل و طرح های بی آلایش ای که دارا‌هستند، شاید نتوانند آن جلال و زیبایی فاخری که برای یک خانه انتظار می رود و گزینه ذوق و سلیقه ی ایرانیان میباشد؛ را سود دهند .
به همین برهان ، گونه های فرش های سنتی به طور ماشینی با طرح های نو و امروزی و مختلف از شرایط سنتی ، صرف بافته می‌شوند که می‌توانند هم مدرنیته و هم شرایط سنتی را به خانه بدهند .
پس می‌توانید با فرش های سنتی، شکوه و تجملی خوب به فضای خانه تان بدهید و هم اینکه از داشتن فضایی امروزی در منزل لذت ببرید .


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۵:۳۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

فرش ماشینی هایبالک گل برجسته

امروزه صنعت فرش ماشینی قالیشویی معتبر در مشهد با پیشرفت های متعددی روبه رو میباشد که فرش گل پررنگ از اخرین تکنولوژی قالی ماشینی کاشان میباشد. هم اکنون به جهت تعیین ظریف و اعتنا زیاد به چیدمان داخلی منزل، قالی گل پر رنگ ماشینی بسیار دوستداشتنی گردیده و به همین خیال بازار صادارت فرش گل پررنگ هایبالک سکو یک اهل ایران رونق جهانی پیدا نموده است.

در هر فرش ماشینی سه نوع نخ به عمل می رود که در بافت فرش گل پر رنگ علاوه بر الیاف اکریلیک از کالا نخ هایبالک نیز به کارگیری می‌شود. نخ هایبالک از ترکیب دو نخ اکریلیک بی آلایش و نخ اکریلیک توده شونده در سیستم ریسندگی نصفه فاستونی ساخت‌و‌ساز می گردد و در حرارت بالای 130 رتبه سانتیگرادی حدود پانزده تا 25 درصد جمه شدگی پیدا می نماید. نسبت ادغام الیاف اکریلیک ساده و توده شونده در نخ هایبالک، معلوم و از پیش رقم خورده میباشد و ادغام به دست امده مانند نخ اکریلیک بی آلایش در فرایند ریسندگی ایجاد میگردد. واحد سنجش ذوب شدن نخ هایبالک فرش های گل پر رنگ بستگی به درصد الیاف گردآوری شوند و واحد سنجش تاب نخ داراست و در متدوال ترین وضعیت 40 به 50 میباشد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۲۱:۰۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

بهبود رتبه الکسا در کمتر از 10 روز

کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

کسب رتبه "الف" و برتر Alexa در شبکه افزایش بازدید و تبادل ترافیک شیک رنک فراهم شد.

ارتقا رتبه سایت دیگر مانند گذشته با صرفا چند تبلیغ یا دریافت ترافیک و بازدید از تعدادی سایت یا چند شبکه اجتماعی موثر است اما کافی نیست به همین خاطر جای تعجبی نیست که روش های جدید نوین و هدفمند شیک رنک روی کار آمده با سیستمی گسترده بیش از تصورات. چرخه ای از سیستم نمایش سایت ها را در قالب شبکه ایجاد کرده ایم تا بصورت نامحدود سایت ها در این سیستم نمایش داده و بازدید دریافت کنند همین الان میتوانید به این شبکه تکثیر شونده متصل شوید و سایت خود را به زنجیره نمایش میلیون ها صفحه سایت و به کل شبکه اتصال دهید . در کمتر از چند روز شاهد رشد همه جانبه در رتبه سایت خود بویژه "#رتبه_الکسا" خواهید بود . برای درک بیشتر شبکه و پی بردن به گسترگی آن کافیست لینک chicrank.ir/rank را فراخوانی کنید تا صفحات مختلف به هم زنجیر شده سایت ها را در این چرخه گسترده مشاهده نمایید.

ارتقا رنک الکسا

 

سایر ویژگی و قابلیت بسته های کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

  •  قابلیت ثبت آمار و نمایش در پنل اختصاصی
  •  قابلیت مدیریت سایت های کمپین در پنل اختصاصی
  •  قابلیت کسب امتیاز رایگان از نمایش سایت های چرخه در پنل شبکه
  •  قابلیت اختصاص امتیاز دریافتی به سایت ها جهت بازدید بیشتر از چرخه نمایش شبکه
  •  به ازای اختصاص هر 1 امتیاز 1 بازدید دریافتی + بازدید هدیه + بیش از 15 چرخه نمایش رایگان صفحات سایت در شبکه
  •  دریافت بازدید واقعی از شبکه وب سایت ها
  •  دریافت بازدید ارگانیک referral از منابع پربازدید
  •  دریافت بازدید معتبر cpm بصورت Campaign
  •  دریافت بازدید مستقیم Direct - Other - Display بصورت همزمان

راهبرد و مزایای سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

خرید کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]قبل از سفارش کمپین الزامیست از قسمت راهنمای جامع فایل مخصوص سیستم را دانلود و نصب نمایید. این فایل شامل یک پوشه با پسوند zip است که در درون آن نیز صفحات html سبک قرار گرفته است . تمامی صفحات فایل نوایندکس و نوفالو هستند و تاثیر منفی بر روی سئو سایت شما ندارد. کاربران کل شبکه گسترده سیستم تنها از طریق این صفحات از سایت شما دیدن و بازدید می کنند. قرار داشتن کدهای اختصاصی و سبک بودن صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه و لحاظ کردن تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل چشمگیری بهبود پیدا می کند. در هنگام سفارش اولین کمپین یوزر و پسورد اختصاصی شبکه را دریافت خواهید کرد. با ورود به پنل می توانید گزارش آمار سایت خود را در چرخه شبکه مشاهده و مدیریت کرده و یا از چرخه نمایش زنده سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید. با یوزر و پسورد اختصاصی نیز می توانید قبل از پایان دوره سررسید کمپین خود از نمایش چرخه سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید و امتیاز کسب شده را به سایت های خود جهت نمایش بیشتر در شبکه اختصاص دهید. (به ازای اختصاص هر 1 امتیاز 1 بازدید و بیش از 15 چرخه نمایش و بازدید رایگان صفحات سایت در شبکه)

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به لینک منبع زیر مراجعه نمایید

https://chicrank.ir/cart.php?gid=2

منبع: شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ آبان ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۵:۱۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

قیمت انواع تابلو فرش

با اعتنا به اینکه فرش دستباف و تابلو فرش  قالیشویی معتبر در مشهد در طرح ها و بعدها گوناگون ساخت و ساز میگردند ، هریک بها های متفاوتی برای روگیری دارااست. به صورت نمونه طرح های مینیاتوری گل و گلدان و مناظر طبیعی آیه ها
قرآن در بافت فرش دستباف به عمل می‌روند طرح های مینیاتوری به جهت نازکی بالایی که دارا‌هستند هزینه پرداخت فرش بیشتری نیز دارا‌هستند. همینطور طرح های صورت در تابلو فرش نیاز به توجه بالایی در پرداخت داراست ، به همین عامل بها پرداخت آنان بیشتر از طرح های ساده میباشد.
پرداخت فرش ماشینی و دستباف روشی برای نشانه دادن زیبایی طرح ها و نقشه های فرش میباشد که با یاری آن پرزهای مازاد فرش غیروابسته می گردند. بیان این نکته حائض اهمیت میباشد که پرداخت فرش دستباف تنها مختص فرصت بافت آن وجود ندارد. بلکه می قدرت برای فرش هایی که به نحوه غیر اصولی شسته گردیده و یا این که زیبایی اول خویش را از دست دادند ، پرداخت فرش را اعمال اعطا کرد تا فرش جلوه شایسته ترین پیدا نماید. برای این عمل خوب میباشد به قالی شویی های دارای اعتبار مراجعه نمایید تا پرداخت فرش دستباف را به صورت صحیح اجرا دهد.

تابلو فرش یا این که فرش‌های تابلویی عموما به فرش‌هایی اطلاق می شود که جنبه‌ی تزیینی دارا هستند و در زمره‌ی فرش‌های ریزبافت به شمار می روند. خانواده‌های اهل ایران از دیرباز به آرایش کردن منازل خود با فرش‌ها و تابلو فرش‌های گرانبها عادت داشته و دارا هستند. تابلو فرش به ویژه از نوع دستی آن اصالت شرقی داشته و به صورت خاص وابسته به ایرانیان میباشد. تابلو فرش‌ها حتی می توانند کادوی مطلوب و درخوری برای عروسی‌ها باشند.

گونه های تابلو فرش دستبافت و ماشینی و تفاوت آنان
تابلو فرش‌ها روی هم رفته به دو تیم ماشینی و دستبافت تقسیم میشوند. در شرایطی‌که شما از خریداران و عشق و علاقه‌مندان به تابلو فرش باشید، قطعا برایتان اتفاق افتاده که فروشندگان شمارا به خرید تابلو فرش دستبافت تشویق نمایند؛ چون زیبایی و لاکچری بودن این نوع تابلوها زبانزد میباشد. اما این به آن معنا وجود ندارد که تابلو فرش ماشینی قدمت و دوام ندارد یا این که از زیبایی مناسب برخوردار وجود ندارد.

تابلو فرش‌های دستبافت در کنار مواد و نخ کیفیت عالی، گره‌های کارکشته‌تری دارا هستند و این مورد بر قدمت آن ها می افزاید. در واقع یکی مفاد تشخیص فرش دستباف، تراکم میباشد که یکی‌از معیارهای آن تعداد رج‌های فرش میباشد. این در حالی میباشد که در تابلو فرش ماشینی گره نیست و با به کارگیری از گرما و حرارت بالا الیاف را به مبنا می‌چسبانند. در واقع تابلو فرش دستی و تابلو فرش ماشینی در یک نگاه بی آلایش نسبتاً شبیه یکدیگر میباشند اما با تمرکز بیشتر الیاف فرش دستی تماما قابل تشخیص میباشد.

اشکال طرح‌ های تابلو فرش
تابلو فرش‌ها از جهت طرح و نقش طیف عظیم‌تری نسبت به فرش‌ها دارا هستند که‌این طرح‌ها هم می توانند بی آلایش و سنتی باشند و هم فانتزی و امروزی؛ طرح‌هایی هم زیرا گونه های پرنده، چشم انداز و گل، طبیعت، حیوان‌ها، خوشنویسی، وان یکاد، مینیاتور، فیس و تندیس از پرطرفدارترین نقش‌ها در تابلو فرش می باشند. علاوه بر این برخی طرح‌ها براساس عشق‌ی دوستداران تابلو فرش به محل معاش و مدل معاش بافندگان به وجود آمده میباشد مانند طرح منزل‌های روستایی، کوچ عشایر و حتی حیواناتی همانند اسب و ببر. هم‌اینگونه برخی از اشخاص عکس چاپی خویش و یا این که خانواده‌ی شان را بر روی فرش‌های کوچک و تبارک پیشنهاد میدهند و شکوه زیبایی را برای منزل‌ی‌شان به ارمغان می آورند.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۰:۵۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

نحوه تشخیص فرش دستباف

از این طریق بیشتر برای نو امور به کار گیری میشود  قالیشویی معتبر در مشهد  چون که پباده سازی فرش معمولی فعالیت سادگی می‌باشد . در‌صورتی‌که که میخواهید در پباده سازی نقشه بی آلایش قالی شغل شل تری را نیز در پیش گرفته باشید میتوانید از پباده سازی فرش معمولی با بعدها کوچکتری شروع فرمایید و وقتی که به تجربه شما افزوده شد به سراغ فرش با بعد ها بزرگتر و طرح های مشقت بار و اسلیمی بروید.

اعتنا داشته باشید که در پباده سازی معمولی نیز در اشکال نقشه کشی فرشها می بایست به طور قرینه باشد و اینکار بدین شکل میباشد که برای پباده سازی از میانه فرش میتوانید فعالیت خویش را استارت نمائید و نقشه کشی فرش را اجرا دهید.

خرید ، بها نخ و نقشه فرش دستباف
در نقشه کشی جنس فرش دستباف یکی مهمتری کارداران خرید نقشه فرش کامپیوتری است که دارنده بها های مختلفی نیز میباشد ، بها نخ و نقشه فرش دستباف از 1 میلیون تومان استارت می گردد و تا 10 میلیون تومان ادامه داراست.

چنانچه که شما هم نخ و هم نقشه فرش دستباف را داشته باشید می‌توانید به راحتی آغاز به بافتن فرش متبوع خویش نمائید و در صورتیکه که طراح و نقشه کش فرش دستباف می باشید میتوانید از این‌شیوه به فروش طرح های مد لحاظ خویش نمائید.

برای بافت فرش های دستباف پباده سازی گردیده و نقشه کشی گردیده که به طور ارزشمند نیز است از نخ هایی همانند کرک ، ابریشم ، پشم و گل ابریشم به کار گیری میگردد و هر چه طرح به طور خاصتر باشد نخ و نقشه آن نیز رو به به کار گیری از ابریشم خواهد رفت که ارزش نخ و نقشه آن نیز مشخصا گرانتر خواهد بود.

اعتنا داشته باشید که تولید ها فرش دستباف مغازه زر فرش نیز از این موضوع بدور نبوده و با گونه های نخ های بیان شده به طور جفت به فروش رسیده میباشد و اگر که می خواهید یک فرش دستباف ارزان خریداری کرده باشید محصول ها پشم پیشهاد ما به شما خواه بود و چنانچه که به‌دنبال یک فرش دستباف ارزشمند می باشید توصیه ما به شما فرش های کل ابریشم و گل ابریشم میباشد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۲:۰۹ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

پاک کردن لکه جوهر از روی فرش با ۴ روش کاربردی

 در حالتی که فرش با الیاف طبیعی دارید  قالیشویی معتبر در مشهد این فرایند را برای تزکیه لکه جوهر دنبال نمائید :

  دو قوطی اسپری موی ارزان بخرید - بسته تخت‌گاز از دربین رفتن لکه ممکن میباشد به‌این مقدار نیاز داشته باشید.

  اسپری موی را روی لکه جوهر اسپری فرمایید. با این شغل جوهر قابل انعطاف می‌گردد.

  با استعمال از یک حوله پارچه ای سپید، لاک را تمیز نمائید. لکه را پاک نکنید. یعنی هیچوقت دستمال را روی لکه ی جوهر مالش ندهید بلکه قسمتی از حوله را روی لکه قرار بدهید و آن را بردارید و گشوده این فعالیت را تکرار نمائید تا لکه از در بین برود. در ازای، این فرایند را تکرار فرمائید تا لکه جوهر از دربین برود.

  بعداز کم آب شدن محل، حوزه‌ مصدوم را مسواک بزنید و آن‌گاه جارو برقی بکشید. این می بایست هرگونه لکه ی جوهر از میان برود.

 شیوه پاک کردن جوهر از روی فرش,چه‌طور جوهر خود کار را از روی فرش تمیز کنیم,به چه شکل جوهر را از روی فرش تمیز کنیم
نظافت کردن لکه ی جوهر از روی فرش با اسپری موی

 طرز از در بین بردن لکه های مستمر جوهر از فرش :
 لکه جوهر را با الکل مالشی یا این که با اسپری مو غیر روغنی مرطوب نمایید.

  وقتی که لکه های جوهر را به آرامی از روی فرش تمیز کردید، (به نحوه قبلی حوله را بگذارید و بردارید حوله را هیچ گاه مالش ندهید) می بایست شاهد جابجایی رنگ روی حوله باشید.

  زمانی که آن نقطه فارغ از لکه بود، محل را با حوله آغشته به آب ولرم آغشته فرمایید.

  در شرایطی که این شیوه آحاد لکه های جوهر مستمر را از روی فرش شما منزه نمی نماید، فرآیند بالا را با به کار گیری از اسپری گیسو تکرار نمایید (اعتنا داشته باشید که‌این طریق ها می‌توانند ظواهر لکه جوهر را به روش چشمگیری کاهش دهند، ولی برخی از مارکرهای همیشگی در واقع همیشگی می‌باشند!)


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۵:۰۷ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شست و شوی لکه ی شربت

برای از در میان بردن لکه ی شربت قالیشویی معتبر در مشهد  از روی فرش در شکل نو و تر بودن آن یه خرده آب گازدار روی آن بریزید.
یک دست یا این که حوله ی پاک روی محل لکه سوای فشردن قرار دهید تا خیسی لکه و مواد شربت جذب حوله شوند.
داخل یک بطری پاره ای آب گرم بریزید.
کمی مایع منزه کننده ی فرش نیز به آن اضافه نمایید.
بعداز برداشتن حوله مواد باطن اسپری را روی لکه به طور اسپری وار بریزید.
مجدد یک حوله ی پاک و مسلما سپید رنگ روی محل قرار دهید.
اتوی جامه را داغ فرمائید و آن را روی حوله بکشید. این فعالیت را به مقطع ۱۰ ثانیه ایفا بدهید. اعتنا فرمایید در شرایطی‌که اتو را اثبات نگه دارید حوله و قالی را می سوزاند پس آن را روی حوله به صورت مداوم تکان بدهید.
بعداز ۱۰ ثانیه حوله را برعکس فرمائید.
بعداز آن که احساس کردید فرش در درحال حاضر کم آب شدن میباشد ادغام تمیز کننده ای که صحیح کرده بودید را مجددا روی لکه بریزید.
مجدد آحاد پروسه را تکرار فرمایید.
درحال حاضر طاقت فرمایید تا فرش کاملا کم آب بشود.
آن‌گاه برای بازگرداندن شرایط نخستین ی فرش آن را با جاروبرقی جارو بکشید تا نرمی اول اش را به دست آورد.

از دربین بردن گونه های لکه های فرش در خانه ممکن میباشد برای سالم و کیفیت فرش ها خطرناک باشد به همین جهت سپردن این فعالیت به کاردان ها یعنی کارگران شست و شو در قالیشویی های با اعتبار و کاربلد سفارش می شود. در مرکزها قالیشویی ماهر مثل سوله های قالیشویی طرف تفاهم نامه با پالسین برای از میان بردن اشکال لکه های فرش از شایسته ترین طریق ها به کارگیری می نمایند تا هم لکه ها کاملا از میان بروند و هم سالم فرش نگهداری بشود. شما عزیزان میتوانید شست و شوی کیفیت خوب فرش های تان را از قالیشویی های حرفه‌ای همکار پالسین بخواهید و در قبال آن هزینه ای بسیار رضایت نصیب و به طور کامل مطابق با نرخ مصوب ی اتحادیه ی قالیشویان بپردازید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۰:۴۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

معرفی 5 ابزار کاربردی و ضروری مورد نیاز هر مدیر سئو سایت

ابزار جستجو در 100 نتایج گوگل

به طور کلی یکی از قابلیت های بسیار مفیدی که در شیک رنک فراهم گرده است حذف محدودید جستجو در گوگل است.

در حالت عادی جستجوی گوگل فقط 10 نتیجه در صفحه اول گوگل برای کاربران قابل نمایش است اما با روی کار آمدن ابزار مفیدی جستجو در 100 نتایج گوگل که شیک رنک برای شما طراحی نموده است از این پس می توانید تنها با یکبار جستجو به 100 نتایج گوگل دسترسی داشته باشید 100 نتایج فوق از 10 صفحه گوگل را بصورت کامل می توانید مشاهده و استفاده نمایید .

لینک ابزار : https://chicrank.com/search100.php


ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل

جایگاه عبارات کلیدی سایت ، با توجه به اهمیت بالای آن جهت بررسی و رصد موقعیت وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، وجود ابزاری دقیق و کاربردی و رایگان که بتواند در کوتاه ترین زمان جایگاه و موقعیت عبارات کلیدی سایت را ارائه دهد بیش از گذشته حس می شد، بنابراین با فراهم شدن ابزار رایگان بررسی جایگاه کلمات کلیدی نتایج گوگل در شیک رنک این امکان فراهم گردید است تا با روشی دقیق و شفاف وبمستران و سئو کاران و کارشناسان دیجتال مارکتینگ و سئو و عموم کاربران بتوانند در فاصله چند میلی ثانیه به رصد کلمات سایت خود بپردازند.

لینک ابزار: https://chicrank.com/google-ranking.php


ابزار اختصاصی جستجوی Google فارسی در نتایج تبلت

همان طور که می دانید نتایج جستجو گوگل در پلتفرم های مختلف از جمله: موبایل و دسکتاپ و تبلت متفاوت خواهد بود اما به کمک ابزار اختصاصی جستجو گوگل شیک رنک فقط نتایج تبلت را با 100 صفحه از سایت ها مشاهده خواهید کرد

کاربرد ابزار اختصاصی جستجوی گوگل فارسی در نتایج تبلت
کاربرد های این ابزار برای هیچ وبمستر حرفه ای پوشیده نیست و در اینجا ما تنها به چند کاربرد عمومی آن اشاره خواهیم کرد
1- جستجو در نتایج تبلت به زبان فارسی
2- نمایش 100 نتیجه با 1 بار جستجو
3- بررسی دقیق موقعیت عبارات کلیدی سایت در نتایج تبلت

لینک ابزار: https://chicrank.com/tablet.php


ابزار نمایش نسخه کش شده وب سایت در گوگل

اگر سایت مورد نظر شما کند است یا سرور سایت پاسخ نمیدهد، می توانید با کمک این ابزار به پیوند ذخیره‌ شده سایت خود در حافظه پنهان گوگل بروید.
ابزار نمایش آخرین نسخه کش شده وب سایت در گوگل کاری از شیک رنک بوده که به شما نشان می دهد که خزنده گوگل آخرین بار، چه موقع از صفحات سایت شما دیدن کرده است و آخرین نسخه صفحات سایت شما را در حافظه و کش داده های خود دارد را به نمایش می گذارد.

لینک ابزار : https://chicrank.com/cache.php


ابزار جستجوی تصاویر در گوگل و یاندکس و بینگ

به کمک ابزار اختصاصی جستجو تصاویر در گوگل - یاندکس - بینگ شیک رنک فقط نتایج تصاویر را با تعداد نامحدود تصویر از تمام صفحات سایت ها مشاهده خواهید کرد

لینک ابزار: https://chicrank.com/img.php


برای مشاهده ابزار های رایگان مفید و کاربردی مورد نیاز دیگر به سایت chicrank.com مراجعه نمایید.

منبع:شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۹:۱۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)