بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
سایت بدون فیلتر 1xbet
 پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی .

پایگاه اطلاع رسانی در مورد مقالات قالیشویی

مسیر صعودی صادرات فرش دستباف

مسیر رو به بالا صادرات فرش دستباف. این نوشته‌ی علمی از کارگاه قالیشویی معتبر در مشهد ، اولی قالیشویی آنلاین، را بخوانید. تا مسیر افزایشی صادرات فرش دستباف و صبحت های محمد مهدی فرشچی دیندار دراین باره بیشتر آشنا گردید.


صادرات شش ماهه همین سال:
نائب رئیس اقتصادی و بازرگانی راس ملی فرش کشور ایران از صادرات ۱۸۰ میلیون دلاری فرش دستباف طی شش ماهه امسال در مرز و بوم خبرداد. محمد مهدی فرشچی دین دار در مذاکره با رادیو اذعان کرد: باتوجه به اقدامات انجام شده از سوی تاجران و بازرگانان، راءس ملی فرش و سازمان توسعه و گسترش کسب و کار صادرات فرش دستباف جمهوری اسلامی ایران در مسیر رو به بالا جای دارد.

ارتقاء صادرات سالهای قبلی:
او همینطور اظهارداشت: بها صادرات فرش دستباف مملکت در سال ۱۳۹۴ رقمی برابر ۲۹۰ میلیون دلار بوده میباشد. که‌این عدد در سال ۱۳۹۵ به ترازو ۳۵۹ میلیون دلار ارتقاء یافته میباشد. نائب رئیس اقتصادی و بازرگانی راس ملی فرش جمهوری اسلامی ایران اظهار‌کرد: صادرات فرش دستباف سال ۹۵ به نسبت سال ۹۴ از نظر وزنی ۱۳ درصد و به نظر ارزشی ۲۳ درصد پرورش را آرم میدهد.
آوازه فرش اهل ایران:
او به دنبال بابیان اینکه این کالای سنتی از آوازه جهانی و معروفیت بسیار متعددی شامل است. خاطر نشان کرد: هنر اهل ایران در بخش اعظمی از کشورها توسط فرش دستباف معرفی گردیده است. ساخت و ساز فرش نسبت به دیگر صنعت های علی رغم مالیات بر ارزش افزوده بالایی که دارااست سرمایه کمتری را طلب می نماید.
استراتژی های بازاریابی:
او در قسمت دیگری از سخنان خویش اظهار‌کرد: در مشاجره استراتژی های حوزه بازاریابی برپایه مدرک راهبردی فرش دستبافت شش محور اصلی از قبیل نفوذ در بازارهای فرنگی تازه فرش دستباف، تسهیل تبادل داده ها بازار در زنجیره بها فرش دستباف، گسترش نام‌و‌نشان تجاری ملی پرشین کارپت، تقویت و گسترش تقاضای بازار داخلی، نگهداری و توسعه و گسترش بازارهای فرنگی جانور فرش دستباف و تبلیغ و اشاعه خصوصیت های متمایز هنری، فرهنگی و تاریخی فرش دستباف دنبال میشود.

اقتصاد مقاومتی و صادرات فرش:
نائب رئیس اقتصادی و بازرگانی راس ملی فرش ضمن اشاره به‌این پاراگراف که هنر – صنعت فرش دستباف کشور‌ایران عمر سه هزار ساله داراست. ادامه داد: این متاع به نظر اقتصادی خصوصیت های منحصربه‌فرد بفردی داراست. که در اقتصاد مقاومتی بسیار دارای اهمیت میباشد. برای ساخت‌و‌ساز یک فعالیت در نصیب سرویس ها دربین ۸۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان، در نصیب صنعت ۱۵۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان و در صنعت پتروشیمی ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز میباشد.

فرشچی دیندار یادآورشد: این معیار سپرده گذاری برای تولید یک فعالیت در هنر – صنعت فرش دستباف بسیار پائین میباشد.

 

اعتنا: در شرایطی که به قالیشویی، قالی شویی، شستشوی فرش، شستشوی مبل. خشکشویی مبلمان، اعلاشویی، شستشوی خوشخواب و … نیاز دارید. به قالیشویی یا این که قالیشویی آنلاین رجوع‌کنید. و از سرویس ها اعلاشویی به کارگیری نمایید. تا فرش شما با دستگاه های اختصاصی شسته خواهد شد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۰:۲۲ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

فرش خراسان و ویژگی هایی که دارد به همراه نحوه شستشوی آن

ویژگی های فرش خراسان و قالیشویی آن چه میباشد؟ فرش قالیشویی معتبر در مشهد خراسان قدمت دیرینه دارااست. خراسان از قبل یکی از مراکز قالیبافی در کشور‌ایران بوده می‌باشد. این نوشته‌ی علمی از کارخانه قالیشویی ادیب ( قالیشویی آنلاین) را بخوانید. تا با ویژگی های فرش خراسان و قالیشویی آن بیشتر آشنا شوید.


شناخت فرش:
با برگرداندن قالی متوجه یک ویژگی فنی آن می‌شویم. که به راحتی امکان شناخت قالی‌های قدیم و نو خراسان را فراهم می‌کند.

بافت فرش خراسان:

 

در فرش خراسان به فاصله ۵ تا ۷ رج گره یکسری خطوط افقی می بینیم. این گره ها که تماما واضح‌اند و ناشی از بازی خاص پودند. بطور معمول پود به صورت کشیده، پس از هر رج از گره‌ها، یکبار از بین تارها عبور می‌کند.

گره های فرش خراسان:
گره‌هایی که در فرش خراسان بکار برده می‌شوند. از نوع فارسی باف (سنه) هست. تراکم آنان از ۸۰۰ تا ۲۰۰۰ گره در دسی ‌متر مربع تغییر می‌کند. نخ‌های تار و پود معمولا پنبه‌ای می‌باشد.

فرش خراسان نرم است. بیشتر ریزباف هست یعنی در حالتی‌که به ‌آن دست بزنید. قالی ذیل دست سفت و وحشتناک نمی‌آید. «پرز»بلند داراست.

محصول فرش خراسان:
پشمی که در فرش خراسان بکار رفته نرم و پر‌نور هست. این پشم در مقایسه با پشم‌هایی کیفیت خوب دیگر، ظاهرا رغبت بیشتری به فرسوده شدن دارااست. هر چند که از اصل، پرزهای این قالی با ارتفاع متوسطی قیچی خورده‌اند اما به حیث بسیار کوتاه می‌رسند. این دستور ناشی از ریسندگی پشمی می‌باشد که از پشم چینی پاییزه بدست آمده است. به همین علت نگهداری و قالیشویی این فرشها بسیار مهم می باشد. تا طول عمر فرش خراسان بیشتر شود.

 

نقوش فرش خراسان:

برخی از فرش های به جا مانده از فرصت تیموریان مینیاتورهای زیباست. بیان کنده وضع اجتماعی و هنری زمان خود می‌باشند. این تصاویر اشکال قالیها با نقوش مختلف دایم. از هندسی و حتی نقوش لچک ک و ترنج های امروزی و اسلیمی های قشنگ دیده میشود. خطوط هندسی جز از حاشیه اش کمتر در آن بکار می‌رود. طرح قالی‌های این استان اصیل و مستقر می‌باشد. رنگهای تیره بیشترموردعلاقه قالیباف خراسانی هست.

قالیشویی فرش خراسان:
همانگونه که در ابتدا ذکر شد. فرش خراسان دارای پشم لطیف و نرم می‌باشد. به همین جهت قالیشویی آن بسیار مهم است. که با دستگاه های منحصر به فرد شسته شود. تا در طی شستشوی فرش خراسان، پرز های آن آسیب نبیند. به همین جهت قالیشویی (شستشوی فرش) بایستی تحت حیث استاد قالیشویی با شامپو های صنعتی انجام شود. تا فرش خراسان زخم نبیند و پس از شستشو، فرش نرم و لطیف باشد.

توجه: در شرایطی‌که به قالیشویی، خشکشویی مبلمان، اعلاشویی، شستشوی خوشخواب و … نیاز دارید. به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه‌نمایید. و از خدمات اعلاشویی استفاده فرمائید. تا فرش شما با دستگاه های منحصر به فرد شسته خواهد شد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۲:۱۸ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

قالیشویی و شستشوی فرش از لکه آب آلبالو

قالیشویی و شستشوی فرش از لکه آب آلبالو چه‌گونه میباشد؟ آلبالو یکی مزه های قالیشویی معتبر در مشهد آیتم عشق و علاقه اهل ایران هاست. اکثری از عموم برای تسویه خون در فصل‌تابستان به نوشیدن آب آلبالو میپردازند. این نوشته‌ی علمی از قالیشویی ادیب را بخوانید تا با روش قالیشویی و شستشوی فرش از لکه آلبالو بیشتر آشنا گردید.


مرحله نخستین جذب لکه آب آلبالو:
در صورتیکه لکه نو میباشد روی لکه دستمال یا این که حوله کاغذی بگذارید. و تا جایی که ممکن میباشد لکه را جذب نمایید. دستمال را به طور افقی روی فرش یا این که موکت نکشید. چون این عمل موجب توسعه لکه آب آلبالو می‌شود.

از آب سرد به کار گیری نمایید:
روی لکه آب سرد اسپری نمائید. و مجدد آب لکه را با دستمال یا این که حوله کاغذی جذب نمائید. به هیچ وجه از آب گرم به کار گیری نکنید. چون آب گرم موجب ثبت رنگ آب آلبالو روی فرش یا این که موکت می‌گردد.

در شرایطی‌که لکه آب آلبالو کم آب گردیده:
در‌صورتی‌که رنگ آلبالو کم آب گردیده‌است از یک ژل شوینده یا این که آب سرد استعمال نمایید. و روی لکه بزنیدتا لکه لکه مرطوب گردد. و همینطور می‌توانید از دستمال مرطوب نیز استعمال فرمائید و روی لکه آب آلبالو فرش بکشید.

به کار گیری از لکه بردار ها:
برای لکه برداری و شستشوی فرش از لکه آلبالو عالی میباشد. از یک تمیز کننده لکه بردار منحصر فرش به کارگیری نمایید. در شرایطی‌که منزه کننده و شوینده لکه بردار ندارید. اصلا از صابون خانگی ها و ماده شوینده دربردارنده مواد طبیعی به کارگیری نکنید. چون آلبالو دربردارنده تانن میباشد و در شکل به کارگیری از مواد طبیعی مانند صابون خانگی های طبیعی موجب ثبت رنگ و تانن آلبالو گردیده و لکه برداری و شستشوی فرش را مشقت بار می نماید.

 

تانن: تانن ها ترکیباتی می‌باشند که ضمن مخلوط شدن با پروتئین های پوست حیوان ها از خرابی آنان پرهیز نموده و سبب ساز تبدیل پوست به چرم می‌شوند. اکثر خانواده های گیاهی دارنده تانن می باشند. تانن ها در واقعیت تیم بزرگی از مواد طبیعی بغرنج میباشند که در گیاهان به مقدار زیاد وجود دارا هستند.

شستشوی فرش با استعمال از وایتکس بر مبنا اکسیژن:
در حالتی‌که فرش یا این که موکت شما پر‌نور میباشد. می‌توانید از از سفیده کننده های بر اساس اکسیژن به کار گیری فرمایید. بنابراین که آب ژاور بر شالوده اکسیژن را با آب گرم ترکیب نمائید تا رقیق خواهد شد. و آنگاه با مسواک سابق یا این که برس قالیشویی قابل انعطاف روی لکه بکشید تا تماما منزه گردد. بعد از شستشوی فرش یا این که موکت با آبژاور فورا لکه را به طور کامل بشویید. عالی میباشد از آبژاور های دربردارنده کلر به کار گیری نکنید. چون این آبژاور ها بسیار توانمند بوده و موجب پوسیدگی فرش و موکت می‌گردد.

شستشوی فرش با پراکسید هیدروژن:
همچچنین در شرایطی‌که پراکسید هیدروژن ۳% دارید. می‌توانید تعدادی قطره از آن را داخل یک فنجان آب گرم بریزید. و لکه را با محلول فوق و مسواک دیرین یا این که برس قالیشویی قابل انعطاف کوچک بشویید. و فورا لکه را آبکشی فرمائید.

 

آبکشی و کم آب کردن اصلی میباشد:
بعداز شستشوی فرش یا این که موکت طبق روند پیشین فرش یا این که موکت را تماما آب بکشید. در سایه در معرض روشنایی غیر بی واسطه خورشید به طوری که باد و هوا جریان داشته باشد قرار دهید تا کم آب خواهد شد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۵:۲۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

چگونه پلکان منزل را فرش کنیم؟

در‌این نوشته‌علمی قالیشویی آنلاین به ارزیابی فرش کردن شیوه پلکان – قالیشویی معتبر در مشهد میپردازیم.

پلکان ها جز بخش ها مالامال تردد منزل می‌باشند و علاوه بر اینکه فرش کردن پلکان موجب زیبایی منزل می‌شود موجب گرم شدن کف و راحتی شما و همینطور تردد بی راز صدا نیز می‌شود.

اندازه گیری:


شیوه پلکان خویش را اندازه گیری نمائید. این دستور یک کدام از مهم‌ترین فعالیت ها برای فرش کردن خط مش پلکان میباشد . اعتنا داشته باشید که مسلما بایستی یک بعدها واضع و پر‌نور مشتمل بر ارتفاع، پهنا و طول هر پلکان و همینطور تعداد پلکان ها داشته باشید. و اینکه به تعدادی نوار و پد برای چسباندن نیاز دارید.

معمولا استاندارد پلکان ها ۳۰ اینچ پهنا داراست. اما فرمان تماما بستگی ه پلکان های خانه شما داراست.

حرف با دارای تخصص:


پیش از خرید با فروشنده و دارای تخصص حرف فرمائید و مشاوره بگیرید . در رابطه شیوه پلکان و بعدها آن توضیح دهید. همچنین صورت شیوه پلکان مانند مارپیچ و … استحضار دهید.

در زمینه ی متاع و کیفیت و ضخامت فرش ها نیز پرسش بپرسید.

تعیین طرح مطلوب:

طرح فرش ها را به اعتنا نظارت فرمائید. بهتراست از طرح های خلوت خیس برای رویه پلکان به کارگیری کنید. می‌توانید طرح را متناسب با دکورا سیون خانه خویش تعیین نمائید. در شرایطی که تصاحب کردن صدا برای شما اصلی میباشد عالی میباشد از موکت های قطور خیس به کار گیری نمائید.

طرح های بی آلایش تکراری برای منش پلکان مطلوب میباشد.

 

عالی میباشد از بعدها ظریف پاره ای بزرگتر فرش تهیه و تنظیم فرمایید تا در شکل غلط نیاز به خرید دوباره و ضرروزیان نباشد.

طریق درست چسباندن فرش و نوع نوار مطلوب را بپرسید و با اعتنا به بعدها خویش به میزان کافی تهیه و تنظیم فرمائید.

پیش از آغاز به چسباندن مسلما تک تک مواد ما یحتاج را از پیشین تهیه و تنظیم نمائید. مانند آهنگ چسباندن، چکش و …


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۵:۰۲ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

قالیشویی و رفوی سوختگی کوچک فرش

در‌این نوشته‌علمی قالی شویی و شستشوی فرش به آنالیز قالیشویی معتبر در مشهد رفوی سوختگی کوچک فرش میپردازیم.


چطور مکان سوختگی فرش را تصحیح کنیم؟ گاه پیش می‌آید که فرش شما در گیر سوختگی می‌شود مانند سوختگی ذغال یا این که سیگار؛ در‌این مورد ها که مکان سوختگی کوچک میباشد میتوان فرش را تا حدودی تصحیح کرد. در حالتی‌که فرش در گیر سوختگی زیاد میباشد نمیتوان فرش را مثل روز نخستین کرد. ضمن اینکه جاری ساختن اینکار میسر میباشد ولی بسیار هزینه بر و وقتگیر میباشد. عالی میباشد بخش های تندرست فرش را ببرید و در بخش های دیگر استعمال فرمایید.

 

الیاف فرش:
الیفا فرش ها با هم مختلف میباشد. برای استحضار از این قضیه نخست فرش را محاسبه کند و از کالا آن با خبر گردید.

در‌حالتی که فرش شما ماشینی میباشد برچسب پشت فرش را بخوانید. در صورتی‌که فرش شما دستباف میباشد از یک متخصص موعظه بگیرید.

تراشیدن فرش های سوزاننده و نهفته کردن:

 

می توانید لایه های سوخته گردیده را بایک قیچی ببرید. برای این مسئله توجه فرمایید که تا ته فرش قیچی نکنید.

هرچند این زمینه بستگی به معیار سوختگی فرش داراست.

برای این عمل بردبار باشید و شغل را با طاقت جاری ساختن دهید تا شغل پاک انام گردد.

در شکل تراکم بالا می‌توانید نخ های سوخته گردیده را با موچین بیرون فرمائید.

نظافت کردن فرش:

 

فرش را جاروبرقی بکشید تا حالت فرش را خوب رصد فرمایید.اسپری پاک کردن فرش را بردارید و روی ناجیه سوخته گردیده اسپیر نمایید و لکه سوختگی را بشویید.

اذن دهید سوختگی تماما شسته و منزه خواهد شد.

برای این قضیه عالی میباشد از شامپو فرش و آب ولرم به کارگیری نمائید.

فرش را در اختیار گرفتن کنید.

در شرایطی که هنوز علائم سوختگی روی فرش وجود دارااست مجددا از قیچی کوچک تیز به کار گیری فرمائید.

روی نخ های سوخته گردیده را بچینید. توجه نمائید که به نخ های سلامت زخم نزنید.

چسب فیبر:

 

از چسب فیبر استفده فرمائید و روی حیطه سوخته گردیده بنزید. این چسب ها موجب استحکام فرش در منطقه سوخته گردیده می‌شوند و از پاره شدن آتی فرش خودداری می نمایند. این چسب ها برای کم آب شدن به مجال نیاز دارا هستند. برای این مراد بعد از زدن چسب روی فرش ۲۴ ساعت طاقت نمائید تا کم آب خواهد شد.

 

می توانید منطقه نام برده را با نخ های همرنگ بپوشانید. برای این مراد از مرکزها فرش نخ همرنگ را تهیه و تنظیم فرمایید.

و به صورت فرش نخ را درآورید و با چسب فرش بچسبانید.

اذن دهید فرش ۲۴ ساعت کم آب خواهد شد.

همگی فرآیند را با تمرکز و شکیبایی ایفا دهید تا فیض رضایت نصیب باشد.

در صورتی‌که خویش قابلیت و امکان رفو و ترمیم فرش را ندارید، به سوله قالیشویی ادیب رجوع‌نمایید. و از سرویس ها ترم و رفو و اعلاشویی به کار گیری کنید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۱:۳۹ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

قالیشویی و حذف لکه جوهر با خمیر اصلاح

درین نوشته‌ی علمی قالی شویی و شستوی فرش به ارزیابی طرز قالیشویی معتبر در مشهد و حذف لکه جوهر با خمیر تصحیح می‌پردازیم.

 


خمیر تصحیح را روی لکه جوهر اسپری کید.

 


آب متعددی را شستشو دهید. فوم تشکیل می‌شود البته این خوب میباشد.

 

در شکل لزوم برای شستشوی فرش آب بیشتری اضافه فرمایید

 

 

در شکل قابلیت و داشتن جاروی آب و خاک فرش را تا حد قابلیت کم آب کنید. بهتر میباشد این مرحله را چند دفعه تکرار نمائید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۵۱:۵۲ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شستشوی فرش از وکس مو در منزل

البته در صورتیکه این سس های خوشمزه روی مبلمان یا این که میز قالیشویی معتبر در مشهد نهارخوری ما بریزد چه گونه بایستی به شستشوی مبل یا این که خشکشویی مبلمان پرداخت؟ این نوشته‌ی‌علمی را بخوانید تا خویش در خانه به شستشوی فرش بپردازید.


رنگهای قرمز‌رنگ و سبز به به خوراک جلوه میدهند. سسهای قرمز‌رنگ یا این که سبز علاوه بر مزه بخشیدن به طعام، زیبایی خاصی به غذاهای ما میبخشند. لکه گونه های سس مانند لکه های دیگر بهتر میباشد هرچه سریعتر کم آب خواهد شد تا راحتتر شسته خواهد شد.

دقت: پیش از آغاز اعتنا داشته باشید که در‌صورتی‌که مبلمان شما جز اجناس خاص میباشد، مانند ابریشمی، رنگ قریه،زربافت به طبع به قالیشویی آنلاین رجوع نمایید و از سرویس ها شستشوی مبل یا این که خشکشویی مبلمان استعمال نمایید.

اشکال سس از چاشنی های متخلفی درست شده اند. یکی سس های آیتم عشق اهل ایران ها که کاربرد متعددی در ساندویچ ها دارااست، سس کچاپ میباشد که‌این سس علاوه بر گوجه خارجی چاشنی جات متفاوت و سرکه دارااست.

مواد و وسایل ما یحتاج:
اسفنج سپید یا این که برس سپید قالیشویی کوچک و قابل انعطاف
بطری اسپری
آب سرد
شامپوی شستشوی مبل یا این که فرش
سشوار
مرحله نخستین شستشوی مبل:
چنانچه لکه هنوز نو میباشد آن را با یک قاشق یا این که چاقوی نماید از روی مبل بردارید مواظب باشید که به بافت مبل زخم وارد نکنید. چنانچه لکه سس کم آب گردیده‌است، لکه سس را به آرامی بتراشید.

 

شستشوی مبل با آب سرد:
یکی راههای خوب این میباشد که باطن یک بطری اسپری آب سرد بریزید و روی لکه مبل اسپری نمائید و با اسفنج روی لکه بکشید.

درین مرحله اعتنا فرمایید لکه مبل را پخش نکنید. بهتر میباشد به طور دایره ای لکه را بمالید.

در حالتی‌که لکه تماما از در میان نرفت نگران نباشید، پروسه را ادامه دهید.

 

شستشوی مبل با شامپو:
داخل یک بطری اسپری دو فنجان آب را با ۲ قاشق غذاخوری شامپوی منحصر مبل، یا این که در شرایطی که دسترسی ندارید شامپوی فرش مالامال نمایید.

روی لکه مبل اسپری نمائید و با اسفنج روی لکه را بکشید.

این مرحله را تکرار نمایید تا لکه به طور کامل منزه گردد.

کم آب کردن مبلمان:
آنگاه لکه شسته گردیده ی مبل را با سشوار کم آب فرمائید، توجه فرمایید که مبل به طور کامل کم آب گردد. بهتر میباشد زیاد و به دوران وقت گیر از شسوار به کار گیری نکنید چون ممکن میباشد بسوزد.

اعتنا: در شرایطی که لکه شما خیلی چرب بوده، ممکن میباشد با یک با شستشوی مبل از فی مابین نرود، بهتر میباشد مجدد آزمون نمائید یا این که به قالیشویی آنلاین مراجعه‌نمایید و از سرویس ها شستشوی مبل یا این که خشکشویی مبلمان به کار گیری نمایید.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۰۹:۰۳ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

شستشوی پتو از لکه چای در منزل

چای دوستداشتنی ترین آبمیوه در بین ایرانیان میباشد. ولی در‌حالتی قالیشویی معتبر در مشهد که این آب میوه دوست داشتنی روی پتو یا این که ملحفه های شما جاری شد چه طور بایستی لکه چای را حذف کرد؟ این نوشته‌ی‌علمی را بخوانید تا خویش در خانه فارغ از نیاز به قالیشویی، به شستشوی پتو بپردازید.


شایسته ترین رویکرد این میباشد که لکه چای با‌گاز و به اعتنا شسته خواهد شد.تا لکه تمیز خواهد شد و مستمر نشود.

مرحله نخستین شستشوی پتو از لکه چای:


نخست روی لکه یک دستمال یا این که حوله کاغذی بگذارید و تا جایی که ممکن میباشد لکه را منزه نمائید.

 

شستشوی پتو با شامپو فرش:
پاره ای شامپوفرش+ آب گرم+ ۲ قاشق غذاخوری سرکه سپید داخل پارچی ترکیب نمایید و روی لکه چای بریز ید و به آرامی لکه را بمالید و مجدد با آب گرم آب بکشید.

 

برای شستشوی لکه چای از آب با دمای بیشتراز ۷۰ مرتبه به کار گیری نکنید. صراحت دارد که آب جوش توان تمیز کنندگی بسیار قویی داراست ولی به شدت به پتو جراحت وارد می نماید و از قدمت اثرگذار پتو می کاهد.

در‌حالتی که شستشوی لکه چای با فرایند بالا از میان نرفت، بهتر میباشد پروسه را تکرار نمائید یا این که به قالیشویی یا این که قالیشویی آنلاین مراجعه‌نمایید و از سرویس ها شستشوی پتو، استعمال نمائید.

دقت: در شرایطی‌که پتوی شما گل بافت میباشد، بهتر میباشد پیش از پایانی مرحله آبکشی به پتو قابل انعطاف کننده بزنید تا قابل انعطاف باشد و بعد از کم آب شدن محکم نشود. و بهتر میباشد پتو های گلبافت را، با پودر رختشویی نشویید.

کم آب کردن پتو:
بهتر میباشد بعد از شستشوی پتو آن را روی طناب یا این که میله ای سفت و پاک قرار دهید تا کم آب گردد.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۲:۱۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

قالیشویی و شستشوی فرش از لکه انبه

درین نوشته‌ی علمی قالی شویی و شستشوی فرش به نظارت قالیشویی معتبر در مشهد طریق قالیشویی و شستشوی فرش از لکه انبه میپردازیم.


برداشتن لکه:


در آغاز با یک چاقوی نماید یا این که قاشق، انبه یا این که عصاره انبه (در شکل وجود ) را بردارید.

آنگاه روی لکه یک دستمال یا این که حوله کاغذی بگذارید. تا جایی که قابلیت و امکان داراست لکه را جذب فرمایید.

دستمال یا این که حوله کاغذی را نمالید چون ممکن میباشد موجب بسط لکه بشود.

در صورتیکه لکه نو میباشد:
در صورتیکه لکه جدید باشد عمل شستشوی فرش خیلی راحتتر میباشد.

روی لکه آب سرد اسپری فرمائید و با دستمال منزه و کم آب نخی لکه را جذب نمائید.

این فعالیت را تا وقتی تکرار نمائید که لکه تماما از فی مابین برود.

 

در صورتی‌که لکه کم آب گردیده است:


در صورتیکه لکه کم آب شد‌ه‌است، در آغاز پاره ای آب سرد روی لکه بریزید و و بعداز ۵ دقیقهصبر فرمایید.

بهتر میباشد در‌این برهه زمانی لکه را با مسواک کهن بمالید تا آحاد لکه تر بخورد.

توجه نمایید که لکه را پخش نکنید. بعد طبق مرحله لکه جدید فعالیت نمائید.

 

 

محلول شستشوی فرش:


بعداز آبکشی با آب سرد و بیرون کردن مواد انبه و تانن جان دار در آن، یک لیتر آب سرد + ۲ قاشق شامپو فرش مخلوط فرمائید

آنگاه محلول نام برده را در بطری اسپری بریزید و روی لکه اسپری فرمایید.

و با دستمال نخی منزه غیر رنگ قریه یا این که اسفنج یا این که برس قالیشویی بشویید.

اعتنا نمائید که هیچ وقت از صابون خانگی های طبیعی برای شستشوی مواد و میوه های تانن دار به کار گیری نکنید چون موجب ثبت لکه می‌شود.


برچسب: قالیشویی معتبر در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۶:۰۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)

افزایش بازدید سایت و کلیک گوگل 1 تا 10 دقیقه ارتقا زمان ماندگاری در سایت

سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری


ویژگی و قابلیت های سرویس/محصول و خدمات:


●هدف این سرویس علاوه بر ارتقا ctr و افزایش رتبه کلمات کلیدی ارتقا فوری Daily Time on Site می باشد

●ارتقا CTR استراتژی موفق، مناسب همه وب‌سایت‌ها

●ارتقا فوری Daily Time on Site استراتژی هدفمند مناسب کلیه بزینس های آنلاین

●تاثیر سریع و نتایج شفاف

●صرفه جویی در زمان و بازگشت سرمایه با نرخ جذب بالای مشتریان جدید

●قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی

●قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa

قابلیت انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری 1 دقیقه تا 10 دقیقه

●فاقد قابلیت جستجو بازگشتی و بازدید صفحات سایت

●فاقد قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحه سایت

راهبرد و مزایای سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری
جستجو و خرید کلیک گوگل تجاری شیک رنک

خرید سرچ و کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری - انتخاب Dwell Time و زمان ماندگاری ★1 دقیقه تا 10 دقیقه★ - ارتقا فوری Dwell Time - ارتقا فوری Daily Time on Site - چند برابر شدن ترافیک و کلیک ارگانیک سایت - افزایش همزمان Total Impressions و Total Clicks افزایش Average CTR تا 100 درصد کسب بهترین نتیجه در Average position - کاهش و بهبود تدریجی رنک الکسا ایران و جهانی - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از صفحات پایینی گوگل تا ردیف برتر در Google
جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری


صفحه یک گوگل ردیف اول گوگل رویا نیست .

هوش مصنوعی گوگل بر این باور است اگر بازدید کننده مدت زیادی را در سایت سپری کرده است احتمالا محتوای آن صفحه پاسخ گوی نیاز او بوده پس محتوای مفیدی است.

در نتیجه این صفحه شرایط کسب جایگاه بهتری در نتایج گوگل را دارد. Google می داند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد.

با بسته های خرید جستجو گوگل تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید.

فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه تجاری فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .

این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.

نکته:

میانگین مدت سپری شدن کاربر در سایت و Dwell Time هر یوزر بعد از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج از سایت 1 دقیقه تا 10 دقیقه قابل انتخاب می باشد .

 

منبع : chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۳۰:۰۵ توسط:علی سلطانی موضوع: نظرات (0)